Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kate Middleton je počtvrté těhotná, prohlásil znalec: Místo slibů předložil důkazy

Kate Middleton je počtvrté těhotná, prohlásil znalec: Místo slibů předložil důkazy
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Čtvrté miminko?
O čtvrtém těhotenství Kate Middleton (37) se už popsaly stohy papíru, tentokrát je to však prý tutovka. Znalec královské rodiny je přesvědčen, že vévodkyně z Cambridge znovu čeká miminko a zanedlouho radostnou novinu oznámí světu. A předložil i důkazy místo slibů!

Už na začátku léta se spekulovalo, že je Kate Middleton (37) počtvrté těhotná. Dosud se to nepotvrdilo, ale během prázdnin se údajně vévodkyni z Cambridge a princi Williamovi (37) zadařilo a další potomek má být skutečně na cestě!

Expert na královskou rodinu Santos Lopez to řekl britskému portálu express.co.uk. Dokládat to mají dvě nezpochybnitelné indicie, jichž si musel všimnout i obyčejný smrtelník.

Tou první je podle Lopeze změna vizáže, kterou Middleton v posledních týdnech prošla. "Vezměte si třeba její vlasy, jsou jiné, světlejší. Pokaždé, když vévodkyně z Cambridge změnila styl, za pár dní oznamovala těhotenství," prohlásil znalec.

Kate si prý navíc na několik měsíců udělala v diáři volno a nebude se účastnit žádných oficiálních událostí. Zatím pokaždé ji v požehnaném stavu sužovaly ranní nevolnosti, bez dovolené by se tak ani v případě čtvrtého těhotenství neobešla.

Lopezovým slovům nahrává i ruch v sázkových kancelářích, lidé tipují, že Kensingtonský palác radostnou novinu oznámí nejpozději koncem letošního roku. Tak uvidíme, kdo bude mít nakonec pravdu.

Vévodský páreček už má tři potomky. Princ George (6), princezna Charlotte (4) a princ Louis (1) by z dalšího bratříčka nebo sestřičky měli určitě radost.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy