Vzhledem k aktuálnímu dění přináší televize Prima mimořádnou změnu programu. Vše, co tomuto historickému okamžiku předcházelo, můžete sledovat v úterý na Prima Love v unikátním dokumentu Kate Middletonová: Druhý dědic.

Diváci se tak mohou dostat přímo do jádra dění a pohlédnout do zákulisí rozrůstání nejopěvovanějšího královského rodu.

Vévodkyně z Cambridge se 22. července 2013 zapsala do dějin poté, co porodila prince George Alexandera Louise. Zrodil se nový následník britského trůnu. O rok a něco později už je všemi milovaná půvabná matka Kate Middleton podruhé těhotná. Co se tím mění? A co to pro královskou rodinu znamená? Jak zrození nového potomka změní život vévody a vévodkyně? Jaká role čeká dospělého strýce, prince Harryho? A jaký je vůbec význam dalšího potenciálního dědice trůnu ve 21. století?

Na tyto otázky již v úterý 5. května 2015 odpoví speciální dokument s názvem Kate Middletonová: Druhý dědic, který ve 20.15 hodin odvysílá kanál Prima Love.

Celý svět ostře sleduje každý další krok dvojnásobné matky Kate a hrdého dvojnásobného otce prince Williama. Řeší se úplně všechno – od výběru jména pro miminko přes nejnovější těhotenskou módu, ale i oblečení v těch nejmenších číslech a péče o dítě.

Film nabízí lákavý pohled od zákulisí všech příprav. Sledujte podrobný, definitivní přehled o zrození dalšího velkého Brita.