Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kate a William slavili 7. výročí svatby: Vévodkyně dál oslňuje, princ nám plešatí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Vévodkyně Kate a vévoda z Cambridge William mají další důvod k radosti. Po narození třetího děťátka spolu oslavili další rok manželství. Tento rok to bylo už sedmé výročí!

Čas letí jako voda, a tak i Kate a William oslavili další výročí svatby. Včera to bylo magických 7 let. Tento rok pro ně byly oslavy měděné svatby ve znamení přebalování a klidu, protože si před pár dny nadělili rozkošný dáreček v podobě dalšího syna, Louise.

Měděná svatba, neboli 7 let bok po boku, s sebou nese jasnou symboliku. Měď se totiž dokáže lesknout krásně jako zlato, pokud se o ni dobře staráme, pokud ale ne, může být matná a pokrytá „patinou“ tak, jako láska manželů. Uvidíme, jak jejich láska nadále pokvete.

Žádost o ruku proběhla v roce 2010, kdy spolu již randili. Potkali se při studiu na univerzitě, kam oba chodili. Svému princi Kate řekla ano roku 2011 ve Westminsterském opatství v Anglii. Byla to nádherná svatba, kterou sledoval celý svět.

Kate se za léta po boku prince vůbec nezměnila. Je stále krásná a její půvab jen kvete. Obdiv má i za svou postavičku, která je i po třech porodech stále jako z obálek časopisu. Zato William se za ta léta celkem změnil. Jeho bujná kštice je nenávratně pryč a zdobí jej pleš. Roli otce i manžela však zvládá na jedničku. Jsou spolu krásný pár a jejich obliba je stále velká.

Dva roky po svatbě přišel na svět jejich prvorozený syn princ George (4) a následně princeznička Charlotte. Minulý týden se dočkali dalšího syna, Louise, který se narodil 23. 4. 2018. Přejeme celé rodince další krásné roky strávené pospolu.

Související články

Další články