Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Kate a William slaví 9 let od svatby: Jak šel čas s jejich vztahem a jak se změnili

Kate a William slaví 9 let od svatby: Jak šel čas s jejich vztahem a jak se změnili
Zdroj: reprofoto Twitter
+ Dalších 14 fotografií
výročí
Poznali se už na univerzitě St. Andrews, kde oba studovali. Vztah Kate Middleton (38) a prince Williama (37) od začátku připomínal příběh z románu. Předtím, než se spolu rozhodli strávit zbytek života, se v roce 2007 rozešli, což znamenalo pro britský národ obrovský šok. I přes to všechno, čím si prošli, dnes slaví deváté výročí svatby a vychovávají spolu tři krásné děti. Jejich život opravdu připomíná pohádku.

Kate a William stvrdili svou lásku předposlední dubnový den v roce 2011. Pro Británii to tehdy znamenalo událost roku. Prvorozený princ William si bral krásnou a inteligentní ženu, kterou si Britové od začátku zamilovali.

Svatba z lásky

Vévoda a vévodkyně z Cambridge, jak se jim po svatbě začalo říkat, se navíc brali z lásky. Po nešťastném manželství Williamových rodičů Diany a Charlese tak Britové po dlouhých letech oslavovali čistou lásku.

Dvě princátka a jedna princezna

Z jejich manželství vzešly tři krásné děti. Jako první se jim narodil syn George (6), po něm následovala princezna Charlotte (4) a do třetice se manželům podařilo přivést na svět princátko Louise (2). Všechny tři královské děti jsou jako ze žurnálu - roztomilost sama.

Jakékoliv jejich snímky dojímají miliony fanoušků po celém světě a není snad nikdo, kdo by je nemiloval. Šestiletý princ George je malý elegán, princezna Charlotte baví veřejnost svou rebélií a dvouletý princ Louise je usměvavé batole.

Rebelka Charlotte

Vedle klidnějšího staršího brášky vyniká princezna Charlotte svou divokou povahou. Už ve školce jí učitelky a spolužáci přezdívali princezna bojovnice. „Charlotte je sice holčička, ale chová se jako chlapec. Miluje šplhání po stromech a neváhá se vrhnout do dobrodružství. Kdo ji zná blíže, tak si při vyslovení jejího jména vždy vybaví její divokou osobnost,“ svěřila se začátkem školního roku Kate expertce na královskou rodinu Katie Nicholl. Podle ní je dost možné, že přezdívka princezna bojovnice už malé Charlotte zůstane.

Je dost pravděpodobné, že tyto geny zdědila Charlotte právě po mamince Kate. Ta uměla v mládí také pořádně řádit. I když zmínky o jejím rebelství pochází až ze studijních let, není vyloučeno, že byla divoká už od školky.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy