Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kate a William se nemohou dočkat třetího potomka! Konečně uveřejnili, kdy přijde na svět

Kate je zase v tom.
+ Dalších 48 fotografií
Třetí těhotenství Kate Middleton bylo potvrzeno už v roce 2017. Kate (36) a William (35) se nemůžou dočkat dalšího miminka a nyní konečně prozradili datum porodu. Kdy to bude?

Svatbu prince Harryho a Meghan Markle zastínil příchod třetího potomka Kate Middleton a prince Williama. Dlouho veřejnost spekulovala, že vévodkyně z Cambridge čeká dvojčata. Poté, co trpěla obzvlášť nepříjemnou ranní nevolností v první fázi těhotenství, byla nucena prozradit veřejně, že je zase v jináči.

Po krátké přestávce se Kate nyní opět vrátila ke svým oficiálním povinnostem. Kensingtonský palác teď veřejně oznámil, že vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením oznamují, že očekávají dítě v dubnu 2018.

Princ William se nechal slyšet, že se dvěma dětmi je to celkem v pohodě, ale že po příchodu třetího bude zřejmě nonstop unavený. Co by to ale bylo za otce, kdyby se zase pořádně netěšil.

Mohlo by vás zajímat

Další články