Občané Velké Británie mají velký důvod k radosti! Princ William (35) a jeho manželka Kate (35) čekají třetí dítě. Vévoda a vévodkyně z Cambridge už mají roztomilého George (4) a dvouletou Charlotte. "Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge očekává třetí dítě. Královna a členové obou rodin jsou nadšeni,“ uvedl královský palác v oficiálním prohlášení.

Děti, to je radost, ale také trochu té starosti. Obyvatelé Velké Británie mají obavy, aby Kate těhotenství a porod dobře zvládla. Spekulovalo se o tom, že má velké výkyvy váhy a že to pro matku není ideální.

A také mají všichni v živé paměti ty mučivé ranní nevolnosti, když Kate čekala prvorozeného George i malou princezničku Charlotte. Všichni si přejí, aby se nevolnosti nyní vévodkyni vyhnuly obloukem, protože Kate pak není dobře naladěná a straní se veřejnosti.

Při prvním těhotenství Kate nadměrně zvracela, její tělo bylo téměř bez vody. Když čekala Charlotte, tak se přímo v Kensingtonském paláci o rodičku staral tým lékařů.

Tak snad to nyní bude lepší. Přeci jen už má Kate trochu natrénováno.