Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kate a William na křtinách Archieho: Nucený úsměv a rozpaky, říká expertka Jamesová

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 71 fotografií
Řeč těla
Už několik týdnů se mluví o napjatých vztazích mezi vévodskou dvojicí z Cambridge a tou ze Sussexu. Na sobotních křtinách malého Archieho (2 měsíce) se to podle expertky na královskou rodinu ukázalo v plné nahotě. Zatímco se princ Harry (34) a Meghan Markle (37) radovali, jejich starší protějšky princ William (37) s Kate Middleton (34) byli rozpačití a připraveni k úprku.

Řeč těla prozradí mnohé a zakamuflovat ji nedokáží ani členové královské rodiny. Výrazy i poloha rukou prince Williama a Kate Middleton vykřičely do světa, že na křtinách Archieho Harrisona vůbec nechtěli být.

Tvrdí to odbornice na královskou rodinu Judi Jamesová. "Jenom z fotek je jasně zřejmá určitá rozpačitost a napjatá atmosféra," řekla britskému Daily Mailu.

Princ William na křtiny svého synovce navíc dorazil v černých brýlích. Jakmile si je kvůli focení sundal, působil podle Jamesové jako vyhazovač z nočního klubu. Vévodkyně Kate se zase měla nutit do úsměvu a sedla si tak, jako by musela každou chvíli z místnosti utéct.

Křtiny proběhly v naprostém utajení v soukromé kapli hradu Windsor. Teprve po jejich skončení se princ Harry a Meghan Markle uvolili, že se podělí o fotografie i s veřejností. „Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou nesmírně šťastní, že mohou sdílet radost z tohoto dne s veřejností, která je od narození syna tolik podporuje,“ uvedl Kensingtonský palác.

Vedle Kate s Williamem přišel i dědeček princ Charles (70) s vévodkyní Camillou (71). Kvůli státnickým povinnostem se omluvila královna Alžběta II. (93). Kmotry malého Archieho drží vévodská dvojice v tajnosti.

Související články

Další články