Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kate a princ William se nemohou dočkat synovce: Prozradili, co o miminku Meghan a Harryho vědí!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 45 fotografií
rodina
Kate Middleton (37) a princ William (36) v úterý navštívili akci v Londýně. Při této příležitosti se pro britská média rozpovídali ohledně jejich nadšení z narození synovečka. Toho Meghan Markle (37) porodila v pondělí ráno a ještě ten samý den odpoledne se o své pocity z otcovství podělil i princ Harry (34). Co Kate a William o královském miminku prozradili?

Princ William je stejně jako jeho bratr princ Harry velký vtipálek. I proto si ani při tak slavnostním okamžiku, jakým je narození jeho synovce, neodpustil malý žertík. „Z narození synovce jsem nesmírně nadšený. Jsem rovněž rád, že mohu svého bratra přivítat v klubu nespavců, do kterého se díky rodičovství dostal,“ zažertoval rozradostněný strýček.

Z nového přírůstku je William natolik nadšený, že se před britskými médii i roztomile přeřekl. „Být strýčkem je pro mě i pro Kate úžasnou záležitostí,“ řekl. Vévodkyně zareagovala a s úsměvem opáčila, že ona strýček rozhodně není. Kate Middleton, ačkoliv podle spekulací nemá mít s Meghan Markle ideální vztahy, je z narození synovce naprosto unesená. „Je to opravdu výjimečná událost, obzvláště teď, chvíli po narozeninách Charlotte a Louise. Vítání miminka do rodiny je jedním z nejkrásnějších období,“ řekla.

Jako trojnásobný otec je William připravený princi Harrymu kdykoliv s čímkoliv poradit. „Mám pro něj obrovskou spoustu rad, ale v následujících dnech je především důležité, aby si s Meghan a chlapečkem užil společný čas jako rodina, aby si užíval chvíle s novorozeným miminkem,“ řekl a prozradil, že o miminku ví to samé co široká veřejnost. I pro něj a Kate zůstává jméno prvorozeného synka Meghan a Harryho záhadou.

Související články

Další články