Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kate a Meghan na Vánoce jako největší kámošky? Musely to být náročné svátky

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Královská rodina
Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton (36) a vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle (37) se ve skutečnosti v lásce nemají, ale na veřejnosti musí vystupovat jako nejlepší kamarádky a spřízněné duše. Jak obě krásné ženy zvládly Vánoce?

Britská média již od podzimu řeší neshody mezi manželkami prince Harryho a Williama. Kate a Meghan (37) se údajně z duše nenávidí, a tak musela zasáhnout královna Alžběta II., která si obě vévodkyně pozvala na kobereček a důrazně jim naznačila, že se před médii a širokou veřejností musí tvářit jako kamarádky. Obě se proto v období vánočních svátků chovaly na veřejnosti jako spřízněné duše, vzájemně se dotýkaly a pořád se na sebe usmívaly.

Cestou do kostela na sandringhamském panství se Kate a Meghan celou dobu usmívaly a nechyběly zmiňované doteky rukou a zad. Do jejich nesmyslných hádek se totiž vložil i tchán princ Charles a rozhodl se jim domluvit!

"Královna a Charles celou situaci vyřešili tím, že přímo zasáhli a donutili oba páry, aby se v době Vánoc opravdu stmelily jako rodina. To znamená, že oba páry musely jít společně do kostela ve čtveřici. Ano, bylo to pro ně nepříjemné a divné, a to hlavně kvůli tomu, co se stalo za poslední rok. Ale šířit další negativitu na Vánoce nepřicházelo v úvahu," prozradil zdroj z královské rodiny v rozhovoru pro The Sun.

Související články

Další články