Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kate a Ivanka zářily na banketu v paláci: V šatech za statisíce vypadaly božsky

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
trump v anglii
Státní návštěva amerického prezidenta Donalda Trumpa (72) ve Velké Británii je programově velmi nabitá. Hned první den se sešli členové královské rodiny a členové rodiny Trumpa na banketu v Buckinghamském paláci. Kate Middleton (37) a Ivanka Trump (37) jsou nepochybně jedněmi z největších módních ikon svých zemí, když se tedy sešly na jedné události, bylo jasné, že bude jen těžké rozhodnout, která zazářila víc.

Kate Middleton je jednou z největších módních ikon Anglie. Její outfity jsou vždy dokonale sladěné a především vhodné pro členku královské rodiny, které jakožto vévodkyně nikdy neudělala ostudu. Ivanka Trump jakožto dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa svého otce reprezentuje se ctí a ve svých outfitech vždy vypadá jako skutečná dáma. Když se dvě módní ikony sešly na banketu v Buckinghamském paláci, lidé nevěděli, na kterou z nich upřít svůj zrak dřív.

Vévodkyně na banket přišla v andělské bílé róbě z dílny slavného návrháře Alexandera McQueena, který je jedním z jejích nejoblíbenějších návrhářů vůbec a jehož díla obléká často. Doplnila ji o svou oblíbenou tiáru, diamantové náušnice a modrou šerpu, na kterou připnula kříž darovaný královnou Alžbětou II., čímž jí vzdala hold. Ivanka Trump se oblékla do pastelově modré róby Carolina Herrera. Pomyslnou korunku svému outfitu nasadila jednoduchými perlovými doplňky a působila velmi jemně.

Ačkoliv jsou obě dámy známé tím, že nejsou z těch, které by šaty oblékly jen jednou, pro slavnostní večer se rozhodly odít do róby, které na sobě ještě nikdy neměly. Celková cena jejich outfitů včetně bot a doplňků se šplhá na statisíce. Ivanka i Kate se oblékly velmi elegantně a pomyslný módní souboj nemohl skončit jinak než vyrovnaně. Kate totiž vypadala v běloskvoucích šatech jako anděl, lehká modrá róba pak udělala z Ivanky éterickou vílu. Komu to podle vás slušelo víc?

Související články

Další články