Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kate a Cara odhodily stud. Tomu neuvěříte, jak si to velké konkurentky rozdaly v posteli!

Kočičky!
Zdroj: profimedia.cz
Obě jsou z Británie, jsou krásné, úspěšné, rády paří a hlavně milují provokaci. I když jsou to vlastně konkurentky a šlapou si na paty, tak mají k sobě sakra blízko. Až tak, že se fotí skoro nahé v posteli.

Nejvyhledávanější modelka současnosti Cara Delevingne (23) by mohla být skoro dcerou další britské topmodelky Kate Moss (41). Ale holky si k sobě i přesto našly cestu. A to Kate ani nevadí, že ji letos Cara pěkně natrhla triko.

Přeskočila ji totiž v žebříčku nejlépe placených modelek a skončila na fenomenálním druhém místě. Ale jestli byste čekali, že si bujaré krasavice půjdou po krku, tak se mýlíte. Holky to spíš oslavily po svém, a to rovnou v posteli!

Jen se podívejte, jak se dokážou tak věkově odlišné sexbomby odvázat. Cara dokonce ukázala i bradavku a Kate odhalila sexy zadeček.

Holky se u toho pořádně vyřádily a nestyděly se svým výtvorem pochlubit na Instagramu. Fanoušci hned začali šílet a jsou to jedny z nejstahovanějších fotek současnosti.

Související články

Další články