Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Katastrofální kondice Angeliny Jolie: Jsem sama a nezvládám to! Prořekla se o VÁŽNÉ NEMOCI?

Angelina Jolie prožívá nejtěžší životní období.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 57 fotografií
Angelina Jolie (42) je na dně! Vyhublá až na kost a s ohromnými kruhy pod očima v posledních týdnech straší na každé akci, na které se jen objeví. Herečka se loni rozváděla s Bradem Pittem (54) a ačkoliv úplné odloučení odložili, rozhodně nehrozí, že by se k sobě vrátili. Angelinu samota deptá, potřebovala by chlapa. A navíc se prořekla, že i se zdravím to má teď nahnuté.

Strach fanoušků o zdraví Angeliny Jolie byl zřejmě oprávněný. Sama herečka se svěřila, že je na tom psychicky velmi špatně. Život bez muže po boku ji deptá a někdejší sexsymbol si neví rady, jak ze začarovaného kruhu ven.

„Je to obtížné. Vůbec mě nebaví být sama. Není na tom nic pěkného. Je to strašné. Občas se může zdát, že mi to je fuk, ale pravdou je, že jenom přežívám, nežiju,“ prozradila zdrcená Angelina listu Sunday Telegraph.

„Po citové stránce to byl příšerně těžký rok. A navíc mám i další zdravotní potíže. Takže musím na své zdraví dávat hodně velký pozor,“ dodala tajemně herečka, o jejímž zhoršeném zdravotním stavu se spekuluje už delší dobu.

Těžko říct, co Angelině doopravdy je. Klidně se může cítit nemocně kvůli velkému množství stresu. Anebo před světem tají o mnoho vážnější onemocnění? Snad bude skutečností spíš první varianta.

Související články

Další články