Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Katarína Knechtová slaví 39. narozeniny u moře: Do Česka poslala dojemný vzkaz o koronaviru

Zdroj: Katarína Knechtová archiv
+ Dalších 13 fotografií
koronavirus
Katarína Knechtová dnes slaví své 39. narozeniny. Zpěvačka ještě před vypuknutím karantény v Česku vyrazila na dovolenou, kde patrně i oslaví svůj velký den. Bývalá porotkyně SuperStar se nezapomněla ozvat svým fanouškům skrz sociální sítě a vzkázala jim, že se všemi v těchto těžkých chvílích soucítí.

Bývalá porotkyně SuperStar Katarína Knechtová se rozhodla, že po skandálu s falešným těhotenstvím si pojede odpočinout na dovolenou. Slovenská zpěvačka je velký pracant, ale na druhou stranu umí také odpočívat.

Katarína vyrazila na dovolenou ještě před vypuknutím karantény v Česku kvůli koronaviru. Ani v těžkých chvílích a daleko od domova nezapomněla na svoje věrně fanoušky, kterým poslala dojemný vzkaz plný naděje.

"S absolutní pokorou a respektem vnímám všechno, co se děje u nás doma," rozepsala se zpěvačka, která dnes slaví 39. narozeniny na Instagramu. "Jsem na druhém konci světa, kde je klid a lidé jsou zdraví. Po návratu doma jsem připravená na karanténu a všechna opatření," pokračovala sympatická Slovenka.

"Je to jako ruská ruleta. Myslím, že nás to všechny něčemu naučí, přinutí se zamyslet. Posílám vám můj malý kousek nebe na zemi," dodala.

Související články

Další články