Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Katarína Knechtová před 8 lety vypadala jako vrabčák vcucnutý klimatizací: Borkovec by žasl

Co by si o ní Petr tak myslel?
Zdroj: YouTube
+ Dalších 34 fotografií
Už pár týdnů se spekuluje o vztahu porotkyně SuperStar 2018 Kataríně Knechtové (37) a finalistovi Petru Borkovcovi (18). Ani jeden z nich vztah úplně nevyvrátil, ale také nepotvrdil. Pravdou ale je, že Katarína má k Petrovi ze všech soutěžících nejblíže. Otázkou je, zda by si Petr Kataríny všiml, kdyby vypadala jako před osmi lety. To totiž připomínala vrabčáka, kterého vcucla klimatizace.

Petra Borkovce si porota ve složení Ben Cristovao (31), Matěj Ruppert (40), Katarína Knechtová a Paľo Habera oblíbila hned od prvního kola. Hned ze začátku padla dokonce slova, jako že tenhle kluk má nakročeno na to, aby se dostal do TOP 20.

Borkovec zaujal porotu svým originálním hlasem a hlavně upřímnou povahou. Nejvíce si ho oblíbila právě Katarína Knechtová. Ta se ho snažila protežovat v každém kole. Dokonce i tehdy, když způsobil v soutěži menší faux pas.

Petr se opil a ráno dorazil na zkoušku později. Nakonec zazpíval ale tak fenomenálně, že porota na jeho menší prohřešek zapomněla a pustila ho dál. A udělali dobře. Petr Borkovec se nakonec dostal do pětky nejlepších finalistů.

Čím více postupoval, tím bylo evidentnější, že ho Katarína má více ráda. Došlo to až tak daleko, že se poslední týdny nespekuluje o ničem jiném než o tom, že ti dva spolu mají románek. To koneckonců nepotvrdil, ale nevyvrátil ani jeden z nich.

Katarína je opravdu kus. Byly ale doby, kdy vypadala jako malý vrabčák, který vypadl z klimatizace. Ještě před osmi lety by to bylo takové malé pískle a Borkovec by nejspíše nad ní zaplakal. Co myslíte?

Související články

Další články