Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Katarína Knechtová předstírala těhotenství: Porotkyně SuperStar naštvala i věrné fanoušky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
přiznala barvu
Tak tohle nikdo nečekal! Katarína Knechtová (38) se v úterý chlubila těhotenským bříškem, den nato přišel šok. Porotkyně minulé řady pěvecké show SuperStar bez okolků přiznala: dítě nečekám! Bývalá přítelkyně kolouška Petra Borkovce (20) si myslí, že neudělala nic špatného, fanoušci to ale vidí jinak...

„Takže: Dítě nečekám,“ prohlásila Katarína Knechtová den poté, co se chlubila fotkou s bříškem. Všichni si mysleli, že je zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar v požehnaném stavu.

Podle všeho uvedla Knechtové své příznivce omyl záměrně. „Ani ve snu by mě nenapadlo, že vyhodím foto a spustí se lavina, vlastně šílenství,“ napsala v příspěvku, kde přiznává, že se maminkou nestane. Mnozí fanoušci považují takové chování za podraz a Katarínu za lhářku!

„Mrzí mě to jen kvůli lidem, kteří mi to přáli a měli radost, ale i kvůli těm, kteří mi to nepřejí a vlastně mi nepřejí nic. Chci touto zkušeností poukázat na jednu velmi důležitou věc. Všichni se stáváme povrchními, nejdeme do hloubky, konzumujeme, soudíme. Neumíme se zorientovat, neumíme správně definovat, co je pravda a co je jen manipulace. Nevíme, čemu věřit,“ dodala zpěvačka.

Ubohé, myslí si fanoušci

Fotkou, na které si hladí vypoulené bříško, si chtěla udělat reklamu na novou písničku. Právě její název #takisme vedle vizáže ukazoval na požehnaný stav. O těhotenství v úterý informovala i přední slovenská média.

Jak se ale zdá, spíš velké množství svých posluchačů znechutila. „Od ženy vašeho věku a zkušeností bych takovou hloupost nečekala. Je to necitlivé!“ vzkázala Kitii. „Sprostá lež,“ sepsula zpěvačku Tereza. Tak uvidíme, jestli Katarínu napadne alespoň se omluvit.

Související články

Další články