Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kašparovi triumf ve skupině rozhodně nestačí: Přijeli jsme pro cenný kov!

Kašpar je penaltovým kouzelníkem šampionátu.
Zdroj: Profimedia.cz
Lukáš Kašpar není zrovna skromným hokejistou. Triumf v základní skupině nebere jako úspěch, protože se svým týmem přijel pro medaili.

Našim hokejistům roste sebevědomí, ale je určitě třeba se držet při zemi. Triumf ve skupině nám zajistil luxus v podobě výsledkově nejslabšího soupeře z konkurenční skupiny. Tím je ovšem celek USA a to je pokaždé hodně nevyzpytatelný soupeř. Američani jsou známí tím, že pro ně vždy začíná turnaj až od čtvrtfinále, až tehdy začínají hrát naplno.

Česká reprezentace ale bude favoritem v souboji se severoamerickým soupeřem. Z tábora Vladimíra Vůjtka už pomalu začínají znít medailové ambice. „Nepřijeli jsme sem vyhrát skupinu. Přijeli jsme pro medaili,“ tvrdí odvážně penaltový mág Lukáš Kašpar.

No snad toho sebevědomí nemáme až moc. Je třeba si uvědomit, že se počínaje zítřkem všechny naše úspěchy na turnaji mažou. Začíná vlastně nový šampionát. Nebylo by to poprvé, kdy vítěz skupiny vypadne hned ve čtvrtfinále. Snad to nebude osud našich borců a ukážou nám, že na tu placku skutečně mají!

Související články

Další články