Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kartářka Míša exkluzivně: Po úplňku budeme empatičtí jako Ryby

Co přinese Úplněk spolu s Merkurem?
Zdroj: extra.cz
astro
Dnešní úplněk v Blížencích ovlivnil hodně naši energii, ovšem tím to vůbec nekončí! Na obloze se toho v poslední době děje opravdu hodně a momentálně nás ovlivňují tři aspekty v našich životech! Zeptali jsme se bývalé herecké hvězdy a kartářky Michaely Kudláčkové, co se v tomto období bude dít.

Úplněk zesiluje všechny záležitosti jak po emoční, tak po fyzické rovině. V páteční ráno se nacházel v Blížencích-v-blizencich a v mnoha lidech tak nadělal pořádnou paseku!

Emoce, které létaly ode zdi, a neschopnost posunout se vpřed. To se však v brzké době změní, protože nás budou ovlivňovat ještě další stránky vesmíru Máme šanci se zastavit a přemýšlet o tom, co jsme udělali ve svém životě špatně. Na toto téma se nám rozpovídala sympatická kartářka Michaela Kudláčková, která se zaobírá také tarotem a celkovou astrologií na webu popelky.cz.

„Pokud jste v minulosti někomu něco špatně řekli či udělali, budete mít velkou sílu to napravit a omluvit se. Díky marsovské energii ve spojení s retrográdním Merkurem se budou aktivně řešit věci z minulosti,“ vysvětlila kartářka Míša.

Veškerá energie se bude točit kolem minulosti a hlavně dávných citů. To vše nejen díky znamení Blíženců, které ovlivnilo úplněk, ale především díky znamení Ryb. Ty momentálně ovlivňují mužskou planetu Mars

„Merkur se rozeběhnul dozadu, což bude mít velký následek na pragmatické uvažování a komunikaci. Pro lidi to však není vůbec špatné, po retrográdní Venuši nás konečně čeká další vývoj. Díky Marsu, který je ovlivněn Rybami, budeme více empatičtí,“ sdělila nám Míša.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy