Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kartářka Míša exkluzivně: Planeta Venuše přináší dávné lásky a kostlivce ze skříní

Zdroj: extra.cz
astro
Nejen měsíční fáze mají vliv na naše životy, ale i to, kde se zrovna nacházejí planety a jaké je ovlivňuje znamení zvěrokruhu. Momentálně máme planetu Venuši ve Štíru, ovšem má zpětný chod. Kdy toto období skončí a co se to v našich životech děje? O tom jsme si povídali s kartářkou Michaelou Kudláčkovou.

V posledních měsících prožíváme všichni celkem náročné období plné zvratů a vypjatých situací. Za to může především retrográdní planeta Venuše, která do našich životů nemilosrdně přináší minulost. Rozešli jste se nedávno nebo jste neodpustili své bývalé lásce? Věřte, že to vše se vám připomene.

„Rozhodně není dobré začínat něco nového, co se týče vztahů. Navazování milostných poměrů přes seznamky nebo hledání své spřízněné duše se také nepovede,“ sdělila nám Michaela Kudláčková.

Za všechny věci a emoce, které právě prožíváme může planeta Venuše. Ta má totiž opačný směr. Vyplaví všechny věci z minulosti a v našich životech způsobí celkem maglajs. Do našich životů opět mohou přijít lidi z minulosti, se kterými máme něco nevyřešeno, nebo dávní milenci.

„Opět nám zkříží cestu dávné lásky. Pokud tedy nemáte něco vyřešeného na poli milostných vztahů, opět se to ozve,“ varuje kartářka. Do 16. listopadu 2018 tedy očekávejte, že ve vztazích to bude pořádné tornádo.

Po období 16. listopadu však Venuše dostane opět správný směr a vše se zase vrátí do normálních kolejí. V tomto období bude retrográdní planeta Merkur, která bude mít velký vliv na empatii. Pokud jste tedy v minulosti někomu ublížili nebo něco špatného řekli, bude dobré, abyste se mu omluvili.

Související články

Další články