Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kartářka Michaela Kudláčková exkluzivně: Novoluní ovlivní ženy, zbaví je nepotřebného

Michaela Kudláčková nám řekla, jak to bude s novoluním ve Štíru.
Zdroj: se souhlasem České televize, M. Kudláčkové, koláž eXtra
astro
Novoluní a fáze Měsíce mají velký vliv na životy nás všech. Pro ženy je však toto období mnohem důležitější než pro mužskou populaci. Pokud se chcete zbavit kilogramů, které vám brání v zapnutí kalhot, nebo se chcete zbavit cigaret, teď je ten nejlepší čas začít na problému pracovat. Zeptali jsme se bývalé herecké hvězdy a kartářky Michaely Kudláčkové, jak na to!

Luna opět ubývá, a to má především velký vliv na ženy. Tato fáze Měsíce pomůže s odbouráním věcí, které všechny ženy trápí. Nadváha či nějaká závislost jsou nejčastější.

Veškerá energie se bude točit kolem ženské energie, a to nejen díky znamení Štíra, ve kterém se nov nyní nachází. Na toto téma se nám rozpovídala sympatická kartářka Michaela Kudláčková, která se zaobírá také tarotem a celkovou astrologií na webu popelky.cz.

„Luna je žena a má na ně největší vliv. Ženy vnímají fázi luny intenzivněji, na muže to však nějaký dopad také má. Vliv a emoční rovina jsou však pro ženy silnější. Důležité je, v jakém je luna postavení a v jaké planetě se zrovna nachází. Momentálně vstoupila 7. 11. 2018 do znamení Štíra. Obecně vzato se bude řešit nejen ženství a krása, dopad bude mít luna i na pohlavní orgány,“ sdělila nám Míša.

Úplněk zesiluje všechny záležitosti jak po emoční, tak po fyzické rovině. O novoluní se však nejen tělo, ale i mysl snáze zbaví nepotřebných věcí nebo věcí, které v životě škodí. Snadněji se tak zbavíte nadváhy nebo závislosti.

Paní Kudláčková radí ženám, aby vyzkoušely pít odvar z léčivé kopřivy, která má skvělé čisticí účinky na tělo. Samozřejmostí by také mělo být vypít při novoluní dostatek čisté vody Ženy by se měly podívat do své vnitřní krásy a pracovat na sebelásce. Luna v tom bude velmi nápomocná.

Nedoporučuje se v tomto období však řešit partnerské vztahy. Momentálně je navíc ještě retrográdní Venuše, takže byste akorát do svého života přitáhla jen staré rány či minulé partnery. Zapomenout byste také měla na různé rituály na lásku, zatím není ten správný čas na jejich realizaci.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy