Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Kartářka má jasno: Agátě a Jaromírovi to nevydrží, vztah jim rozbije ego

+ Dalších 7 fotografií

Partnerský vztah Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53) plní přední stránky novin, jde přece jen o neobvyklou dvojici. Vypadá to, jako by pro sebe byli stvořeni. Podle vědmy Barbary Kočkové, která jim vyložila karty, ale tenhle páreček nakonec nevydrží. Vědma jim vyložila karty pro eXtra.cz.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Vztah pár let vydrží

Existuje řada lidí, kteří by influencerce Agátě Hanychové a mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi přáli, aby jim to spolu vydrželo. Bohužel, jejich společná budoucnost je nejistá.

„Je a bude to vášnivý vztah plný emocí. Může mezi nimi už poměrně brzy dojít k pomyslnému rozchodu, ale zatím spolu zůstanou. Nemohu říci, že bych je viděla v dlouhodobém vztahu, ale nějaký rok to asi potrvá,“ sdělila eXtra.cz vědma Barbara Kočková, která páru vyložila karty.

„Dítě, které nyní čekají, je poslední, další spolu mít nebudou,“ přidala pak k očekávanému společnému plodu lásky.

Soukup je o šestnáct let starší než Agáta, ale to prý není na škodu.

„Věkový rozdíl a rozdílnost povah do vztahu vnáší někdy adrenalin, což je sice štve, ale zároveň je to k sobě velmi přitahuje. Pro Agátu je na jejím partnerovi nejatraktivnější jeho osobnost,“ vysvětluje žena, která má za sebou už řadu úspěšných předpovědí, loni například pro eXtra.cz správně předpověděla pád Andreje Babiše.

Barbara Kočková: Rozchod kvůli egu Agáty

Nakonec to prý ale párečku nevydrží.

Karty naznačují, že Agáta bude panovačná, dominantní, bude se Jaromíru snažit diktovat, co dělat a co ne. Ani si to neuvědomuje, ale chce, aby muž splňoval její vzorce chování, akorát nyní na sebe narazily dvě autority. On to bude dlouho tolerovat, protože ta láska mezi nimi je opravdu velká. A to z obou stran. Ale stejně to ve finále dopadne špatně, protože to sice bude překousávat, nakonec to ovšem nedá,“ tvrdí vědma.

„Zaslepení láskou řešení tohohle problému oddálí, jenže i sám Jaromír Soukup má nějaké vzorce chování, svůj život si dlouhodobě řídí sám, takže to bude pro něj nepřekročitelné. Přitom karty mi ukazují, že kdyby se potkali před dvaceti lety, měli by naději, že by jim vztah mohl vyjít. Nyní už bohužel ne. Ani jeden se tomu druhému nedokáže dlouhodobě podřídit,“ vyčetla Kočková z karet.

„Obě jsou to obrovsky složité osobnosti. Přála bych jim, aby jim to vyšlo, ale bohužel karty hovoří jasně,“ vysvětluje kartářka k páru.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová by ale se slovy kartářky nesouhlasili. To alespoň vyplývá z jejich odpovědí v rozhovoru pro eXtra.cz z počátku září. “Plánujeme spolu budoucnost. Jednotlivé milníky budoucnosti ne,” řekl tehdy rázně šéf TV Barrandov. Celý rozhovor si můžete pustit ve videu v úvodu článku.

Vztahovačná Agáta?

Agátě podle ní ubližuje ještě jedna věc.

Ona je typ, že se jí hodně všechno dotýká. Vše, co se jí řekne, bere osobně. Není ve vztahu zvyklá umět naslouchat, což je veliká škoda. Na druhou stranu chce zázemí, rodinu, ty tužby tam jsou. Pokaždé to ale ztroskotá na jejím egu,“ doplnila pro eXtra.cz Barbara Kočková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy