Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Karolíně Kokešové se splašily silikony a musela pod kudlu: Chmury zahání vzpomínkami

Karolíně Kokešové se splašily silikony a musela pod kudlu: Chmury zahání vzpomínkami
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
postava
Krásná Karolína Kokešová (24) zavzpomínala na pohádkovou dovolenou v Mexiku. Opět ukázala svou luxusní postavičku, kterou si nechala vylepšit plastickým chirurgem. Z radosti po nějaké době sešlo a kráska musela kvůli komplikacím podstoupit reoperaci.

Ta ví jak své fanoušky potěšit. Misska Karolína Kokešová zavzpomínala na krásnou dovolenou v Mexiku a nezapomněla své sociální sítě zásobovat fotkami svého luxusního těla s vylepšeným poprsím.

Komplikace s novým silikonovým poprsím

Karolína už nějakou dobu nebyla spokojená s velikostí svého poprsí, tak v červnu podstoupila plastickou operaci a ňadra si nechala zvětšit. Radost z nového poprsí po nějaké době sešla a kráska musela jít kvůli komplikacím opět pod kudlu.

Na svém Instagramu se svěřila, že jí po operaci jedno ňadro změklo a druhé zůstalo tvrdé. "Udělala se mi kapsule, proto prso neměklo a musela jsem podstoupit reoperaci."

Reoperaci prsou podstoupila zhruba před týdnem a v dnešních dnech odpočívá v teple domova. Na své fanoušky ale nezapomíná a zásobuje je jednou žhavou fotkou za druhou.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy