Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Karolína Plíšková neválí jen na kurtu: Z šedé myšky se proměnila v luxusní femme fatale

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Galerie
Tenistka Karolína Plíšková (27) slaví úspěchy nejen v tenise, ale daří se jí i v soukromí. Z šedé myšky, jakou byla, než potkala dnes už manžela Michala Hrdličku, se během několika let proměnila v sexy ženu. Když zrovna nepobíhá po kurtech s vlasy do drdolu, umí být opravdu okouzlující, navíc se netají tím, že nakupování hadříků je její velká vášeň.

Plíšková aktuálně slaví úspěch, jelikož na turnaji v Brisbane získala šestnáctou trofej na okruhu WTA. Karolína v neděli poprvé v kariéře dokázala titul obhájit, proto má pro ni speciální hodnotu.

Láska s Hrdličkou

Karolínu na všech turnajích doprovází její manžel Michal Hrdlička, který je rovněž jejím manažerem. Osobně se seznámili v roce 2015 v jednom z pražských klubů, kde tenistka právě slavila fedcupový triumf. Hrdlička prý neváhal a hned si vzal na úspěšnou sportovkyni telefonní číslo. I když se jí tehdejší televizní moderátor zdál otravný, nakonec spolu začali chodit. Svou lásku zpečetili v létě v roce 2018 v Monaku, kde se v rámci utajeného obřadu vzali.

Hrdlička má z předchozího vztahu s moderátorkou Lucií Borhyovou (41) dceru Lindu, která šla Plíškové a tatínkovi na svatbě za družičku.

Už není šedá myš

Karolína od doby, kdy se věnovala převážně jen kurtům, hodně prokoukla. Když si vyjde do společnosti, je nepřehlédnutelná. Nejen díky své výšce, ale i krásným dlouhým vlasům a pronikavým očím. Karolína na sebe několikrát prozradila, že miluje nakupování oblečení a ráda se hezky strojí. Shopping si dává většinou za odměnu, po nějakém úspěchu v tenise.

Pohádkově bohatá Plíšková si může dovolit snad všechno na světě. I tak ale působí skromně a pokorně, za což si ji hlavně české publikum a sportovní fanoušci váží. I své svatební šaty si přála ušít od českého návrháře, přitom by si mohla dovolit obléknout róbu od kdejaké světoznámé návrhářské špičky.

Na to, jak umí být Karolína okouzlující, se podívejte do galerie.

Související články

Další články