Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Karolína Krézlová v Survivoru obvinila Martina ze lži. Ten ji vyškolil a ukázal jí hemoroidy

Na Martinovi je vidět, že fyzicky trpí.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
survivor

Martin Konečný, jeden z účastníků reality show Survivor, se v posledním dílu dočkal nečekané záchrany. Kvůli hemoroidům mu Johanka darovala skrytou imunitu a zachránila mu tím krk. Karolínu tento krok nenechal chladnou a nařkla Martina, že simuluje a podává prvotřídní herecký výkon. 

Martin Konečný (45) se v soutěži Survivor drží zuby nehty. Diváci mu sice zpočátku nedávali moc šancí, nyní je ale jedním ze žhavých adeptů na vítěze. A to i přesto, že ho na ostrově trápily nepříjemné zdravotní problémy - hemoroidy. Kvůli tomu se dokonce nemohl zúčastnit některých soutěží. Krk mu zachránila Johanka, která pro něj zahrála skrytou imunitu.

Navzdory svým zdravotním problémům v soutěži dále setrvává. To ale nemůže unést Karolína. “Tvůj herecký výkon na kmenovce, když jdeš hlasovat a trvá ti to pět minut a člověk má pocit, že je ti 70, a pak najednou tě tady vidím přeskakovat přes větev, když se hledá imunita...” osočila ho.

Karolína se chtěla přesvědčit sama

To si ale Martin nenechal líbit. “Herecký výkon to rozhodně není, je to bolestivé. To se nemusíš bát, že tu něco hraju,” oponoval jí Martin. Nyní na svém Instagramu sdílel, že se Krézlová dokonce měla sama přesvědčit o tom, zda jsou jeho problémy skutečné. “Kája se nakonec sama přesvědčila pohledem do mojí p*dele, když mi tam sestra dávala krém,” píše Konečný na sociálních sítích.

I Karolína je velká hráčka, která to dotáhla mezi nejlepší čtveřici. V poslední době se dokonce spekuluje o tom, že si pomocí ženských zbraní měla shánět na ostrově jídlo, jak jsme psali. Intriky a časté změny názorů – nic z toho jí není cizí. O tom se můžeme přesvědčovat v každém dalším dílu soutěže.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy