Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Karolína Krézlová sepsula hráče ze Survivoru: Neváží si příležitosti, Filipovi jsem nevěřila, říká

Karolína Krézlová zkritizovala Filipa Křížka ze Survivoru.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
+ Dalších 19 fotografií
survivor

Letošní řada Survivoru si diváky zatím příliš nezískala. V žaludku jim leží zejména odstupování jednotlivých hráčů, kteří si k odchodu vymýšlí prapodivné důvody. Stejně to má i Karolína Krézlová, kterou nejvíce štve, že si hráči neváží příležitosti. Zejména Filipovi se vysmála v podcastu Daniela Christova. "Já mu to nevěřila, fakt jsem mu to nevěřila," reagovala na jeho chování. 

Filip Křížek ze Survivoru leží divákům v žaludku. Tento hráč totiž sehrál divadélko na fanoušky i celou produkci Novy. Svůj odchod sice sváděl na stesk po rodině, později však vyplula na povrch informace, že si vzal pouze měsíc volna v práci a musel se vrátit. Vysmála se mu i účastnice předchozí řady Karolína Krézlová, a to v podcastu Daniela Christova.


"Já mu to nevěřila. Fakt jsem mu to nevěřila. Jestli má doma v pohodě nastavení, tak to malé dítě to tam přežije. Když něco fakt chceš, tak na ty dveře klepeš tak dlouho, než to dostaneš. Takže já mu to fakt nevěřím," odsuzuje Krézlová Filipovo jednání. Právě na tohoto hráče vyplul na povrch podraz, který udělal na diváky i na celou produkci Novy.

Jeho chování rozčílilo doběla i moderátora Ondřeje Novotného. "Je to fakt šílený. Je to porušení asi veškerých pravidel a veškeré úcty k divákům i k těm, kteří byli na castingu, a ke všemu. Jedna věc je, když to vzdáš, protože to nedáváš, a druhá věc, když si to naplánuješ. Myslím si, že to zašlo fakt daleko, a jsem ještě zvědavý, jakou to bude mít dohru. Tohle je fakt no go, jestli je něco hrůza, tak tohle," říkal na svém youtubovém kanále.

Doporučené video: Karolína Krézlová promluvila o Survivoru.


Krézlová měla na ostrově deprese

Brunetku štve, že si hráči neváží příležitosti, že se dostali do nejdrsnější reality show. "Čekáš dva roky, než se ti dostane té příležitosti, a pak začneš uvažovat nad tím, že odejdeš? Mně se to taky nehodilo, že jsem tam jela. Dostala jsem zrovna velkou filmovou roli a měla jsem misky vah Survivor, nebo role. Stejně jsem se rozhodla odjet. Způsobilo mi to tady spoustu nevole, měla jsem domluvených spoustu věcí," popsala Krézlová, že ani pracovní povinnosti ji od účasti neodradily.


Na ostrově ji navíc potrápily zdravotní problémy a deprese, přesto to nevzdala. "Já jsem tam měla velké zdravotní problémy, štvali mě ti lidé z našeho kmene. Měla jsem tam strašné psychické propady, když by někdo přišel, že mi podřeže žíly, tak já bych řekla ok. Byly to depresivní stavy," vzpomíná na své působení na ostrově.

Letošní řada si příliš nezískala ani Vladimíra Čapka

"Mně se taky rozhádala rodina a bylo to pěkně na hovno. Na tom ostrově tě to dožene. Jak tam jste v tom tichu a na konci všech sil, tak se tam otevírají všechna vrátka. Přemýšlela jsem nad těmi momenty, které jsem udělala špatně. Probouzeli jsme se tam s pláčem," přiznává a dodává, že nejdrsnější pro ni byla právě reality show z důvodu emoční náročnosti.


Letošní řada zatím příliš nenadchla ani Vladimíra Čapka, kterému vadí zejména to, že produkce hraje divákům na city. "Je to takové přehnaně emoční. Když tam někdo odvypráví ten svůj životní příběh, tak já si jdu třeba vařit kafe, protože mě to nezajímá. Dokonce jsem se koukal, jak dlouho bude ten díl trvat. Já jsem tam slyšel třikrát Sebastianův příběh, ale tak příběhy prodávají no," shoduje se s ní i vítěz první řady Vláďa.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy