Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Karmické zákony se obejít nedají! Tohle je 8 pravidel, která změní váš život!

Ilustrační foto
Zdroj: facebook.com

Slovo karma by se ze sanskrtu dalo přeložit jako „akce“ a jedná se prakticky o ekvivalent Newtonova zákonu o akci a reakci. A nejedná se jen o určitý trest za naše skutky, jak se mnozí domnívají. Jde o vědecky prokazatelný přírodní fenomén, který platí, ať už mu věříme, nebo ne.

1) Jak zaseješ, tak sklidíš

Cokoliv vypustíme do vesmíru, ať už je to myšlenka, přání, slovo nebo čin, vždycky se nám to vrátí. Takže pokud si přejeme být milováni, musíme umět milovat.

2) Přijmi zodpovědnost

Pokud je něco ve vašem životě špatně, je něco špatně ve vás samých. Jsme zrcadlem našeho okolí a naše okolí je zrcadlo nás. To je univerzální pravda. My sami jsme zodpovědní za vše, co se nám v životě děje.

3) Odevzdej se

Pokud v něco věříte, dříve či později vás život vyzve, abyste svou víru ukázali v praxi.

4) Soustřeď se na současnost

Myšlenky na minulost, staré vzory chování, staré sny blokují vše nové. Praktikujte meditaci – soustředění na „tady a teď“.

5) Buď trpělivý

Každá odměna začíná prací. Dlouhotrvající odměna vyžaduje trpělivou a vytrvalou práci. Čím více žijeme v jednotě s vesmírem (sami se sebou), tím větší štěstí k nám přijde.

6) To, co tě obklopuje, tě také ovlivňuje

Cokoliv nás obklopuje, to je spojeno s naším vnitřním stavem. Uvědomte si, že všechno, co vás obklopuje, vás i utváří. Obklopte se záměrně tím, čím chcete být vy sami.

7) Snaž se věci přijímat

Všechno, co odmítáte, bude pokračovat. Vesmír si neumí přeložit negativní odpověď. Přijímejte vše, co k vám přichází, a snažte si uvědomit, z čeho to pramení a co vám tato zkušenost má přinést.

8) Vnímej detaily

Za každým krokem následuje další. Mapa sčítání vašich skutků má určitý směr. Malá změna může vyvolat sekvenci akcí, která bude zakončena velkou změnou. Nepodceňujte žádné myšlenky, slova, činy, ať už vypadají jakkoliv malé a nevýznamné.

Související články

Další články