Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

KARMA ZDARMA: Politik je zarytý ODPŮRCE OČKOVÁNÍ, dostal neštovice!

+ Dalších 6 fotografií
osud
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Toto přísloví by si měl zapamatovat politik Massimiliano Fedriga, který byl dlouhodobým odpůrcem očkování. Fedriga je hlavou italského regionu Friuli-Venezia Giulia, kde se snažil prosadit, aby do školek a škol mohly i neočkované děti.

Nejvýraznější antivaxerská osobnost Itálie Massimiliano Fedriga nyní čelí výsměchu občanů poté, co po několikaletém boji proti očkování dostal plané neštovice, se kterými skončil v nemocnici. Ke skutečnosti, že tuto nemoc chytil, se sám přiznal na svém twitterovém účtu.

Politik v roce 2017 drsně bojoval za to, aby nebyl prosazen zákon, díky kterému by musely být všechny děti před nástupem do školky a školy očkovány. Prohlásil zároveň, že některé vakcíny by rozhodně neměly být povinné.

Mikrobiolog Roberto Burioni nyní použil Fedrigův případ, aby veřejnost přiměl k očkování nejen svých dětí, ale i k přeočkování dospělých jedinců.

Mohlo by vás zajímat

Další články