Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Karma je zdarma! Rytmus si polepil auto nadutým nápisem, skončil ve škarpě

+ Další 3 fotografie
Na úterní večer rapper Rytmus (41) jen tak nezapomene! Ve svém vypůjčeném voze, se kterým se vychloubal na sociálních sítích, měl dopravní nehodu ve směru Bratislava - Galanta. Nápis, který "zdobil" půjčené sportovní auto, se mu krutě vymstil. Že by karma?

Známý slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský (41) měl dopravní nehodu v luxusním sporťáku na D1! Celá událost se odehrála již v úterý a zdá se, že se to Patrik snažil celé ututlat, ale nepovedlo se!

Vypůjčeným sporťákem se na sociálních sítích vytahoval již několikrát a teď se mu to ošklivě vymstilo. Na autě měl dokonce nápisy, jež jsou součástí jeho nového merche, který začal prodávat poté, co šel s pravdou ven ohledně vztahu s moderátorkou Jasminou Alagič.

Nápis zní: „Zamilovaný, bohatý, úspěšný. To nasere, čo?“ V důsledku jeho autonehody zní poslední část textu až komicky ve spojitosti s luxusním sporťákem ve škarpě. Že by karma? Rytmus by měl více než na hluboké citáty myslet na bezpečnost provozu. Je to jen pár dnů, co natáčel svoji partnerku Jasminu Alagič za volantem bez bezpečnostního pásu a v rozjařené náladě.

Místo zpěvu a natáčení věcí na Instagram by měl být jak Rytmus, tak i jeho partnerka více zodpovědný!

Související články

Další články