Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Karlu z Ulice byste nepoznali: Markéta Stehlíková radikálně změnila image

Markéta Stehlíková alias Karla z Ulice změnila image
Zdroj: Se souhlasem H. Kořínka, se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
Ulice

Herečka Markéta Stehlíková (37), kterou diváci znají hlavně jako Karlu z nekonečného seriálu Ulice, kompletně změnila image. Kdysi krátkovlasá tmavovláska je už minulostí. Z Markéty je teď dlouhovlasá kočka!

Markéta Stehlíková se změnila k nepoznání

Většina lidí si ji pamatuje s tmavými krátkými vlasy. To už ale není pravda. Herečka Markéta Stehlíková (37) během focení vlasové kampaně předvedla novou image. Z krátkovlasé brunety je totiž sexy dlouhovlasá skoroblondýnka.

"Chtěla jsem změnu. A tak jsme zkusili s mým kadeřníkem Honzou Kořínkem jít trochu jiným směrem než obvykle a vlasy jsme na léto prosvětlili. Musím říct, že se mi ta změna líbí. Možná ani nebudu na podzim přitmavovat, ale naopak ještě zesvětlíme,“ prozradila Markéta. Ta odletěla nafotit snímky pro svoje dvorní kadeřnictví do Chorvatska.

Karla z Ulice si vyzkoušela roli modelky

"Původně to měl být jen výlet, ale když už jsme měli krásné dny a super počasí, řekli jsme si, že by byla škoda trochu nepracovat a nemít hezkou vzpomínku,“ vysvětlila seriálová Karla z Ulice. V roli modelky se ale nějak extra necítila.

"Je to něco jiného. V ateliéru vlasy připravíte a je to, tady vlasy připravíte a foukne vítr a vše je v loji a musíte to chystat znovu. A takhle je to několikrát za sebou. Navíc samozřejmě budíte focením i pozornost,“ přiznala s tím, že není žádná profi modelka. I proto se nerada fotí na místech s velkým počtem lidí.

Herečka Markéta Stehlíková si léto užívá plnými doušky. Od natáčení má pauzu, a tak nedávno vyrazila i na rodinnou dovolenou do Itálie.

"Celý červenec máme volno od natáčení Ulice, byla jsem s mými nejmilovanějšími a s obytným autem na dovolené v Itálii. Užívali jsme si skvělé jídlo, super počasí, a dokonce jsem se seznámila i s místní policií. Pánové nám přišli totiž zkontrolovat to naše obytné auto, takže to bylo i trochu dramatické,“ prozradila oblíbená herečka.

Na nové fotky Markéty se podívejte do galerie

Související články

Další články