Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Karlovy Vary! Richard Gere! Vereška! Luxus! Peklo! Vodka! Tak to vidí Kateřina Kristelová…

Kdo si umí Vary užít, ten si je užije.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Festival v Karlových Varech je každoroční šancí pro řadu hvězd, hvězdiček, blogerek i pankáčů, jak se ukázat, propít se do deliria, vyfotit selfie s většími stars, než jsme my všichni tady dohromady, umřít horkem, vstát z mrtvých a odvézt si pocit, že na příští ročník už nikdy, nebo stoprocentně zase.

Pokud jde o mně, do Varů jsem tento rok jela pracovat. Upřímně, festivalový život mě v minulých ročnících nechával celkem chladnou, navštívila jsem ho, jen když mě někdo „nutil a přesvědčil“, že to bude skvělý mejdan a nechat si ho ujít mě bude pár měsíců mrzet. 50. ročník byl ale výjimkou. Točila jsem pro Top Star večírek po zahájení a pro eXtra.cz mapovala do Posh světa atmosféru i průběh večírků. V letech minulých jsem se regulérně schovávala mezi batůžkáři, protože mi přijde vysloveně trapné ukazovat se ve Varech jako host, když jsem v životě nenatočila žádný film, nejsem herečka a kvůli skandálům a faux pas mě fakt nikdo nezval. Mohla bych jmenovat řadu svých „šoubyz“ kolegů, kteří by se měli zklidnit, protože mít pocit, že mám pózovat jak divá jen proto, že o mně jednou napsali, tam bylo víc než dost. Konkrétní zatím nebudu, ten čas taky přijde. Mně se vždycky hnusily podobné pseudo války a dloubání do žeber ksichtů přes média nebo sociální sítě, kterých se většinou dopouštějí tragédi, co si prosypou nosem nebo si řeší své vlastní komplexy a mají pocit, že ublíží. Neublíží. Leda sami sobě. Karma je b*tch. Ale i já mám mezi svými „kolegy“ pár lidí, které mám racionální důvod natřít a pomoci karmě udělat pořádek. Prostor na eXtra je proto ideální. Počkejte si.

Ale zpátky k fesťáku a ve výčtu pozitiv a negativ, které se šoubyz smetánky týkaly, budu konkrétní:

Co mě mile překvapilo, je profesionalita, s jakou je takový kolos řešený. Klobouk dolů, protože hvězdy si užívají opravdu do detailu promakané produkce. Je zajištěný profi make-up na dvou místech, kam si můžete kdykoliv zajít a nechat se upravit včetně vlasů, což je nesmírně pohodlné. Jde o velikou místnost, ve které je řada zrcadel, vysokých, pohodlných židliček a spousta ochotných vizážistek a kadeřníků, kteří vám dají šampaňské s jahodou, kousek melounu a udělají z vás někoho, kým toužíte být vždycky i při ranním pohledu do zrcadla. Sama jsem toho v Sephora prostoru využila. Opět to není o tom, že bych se cítila jako filmová star, viz první odstavec, ale když prostě točíte a jste vidět, je ve čtyřicetistupňovém horku kvalitní make-up dost zásadní.

Na make-upu jsem se ocitla s Andreou Verešovou a Eliškou Kaplicky a obě se mi naživo moc líbily i bez líčení. Což by se zcela jistě nedalo říct o mně.

Skvěle řešený je i odvoz z místa A do místa B. Na red carpet mě vezlo luxusní klimatizované auto a buďte si jistí, že za klimatizaci by v den zahájení lidi postávající před Thermalem v ten moment vraždili. Nezažila jsem tak šílený horko a do teď lituju, že jsem vám nenafotila fotografy, kteří stáli v saku, košili a kravatě ve čtyřiceti stupních na slunci dvě hodiny. Tak dlouho trval příjezd hvězd a každá redakce musela hned potom odeslat fotky, aby byly dostatečně aktuální. Paparazzi pak mohli saka ždímat a zkoumat, jestli jsou jejich foťáky vodotěsný.

Líbil se mi i Finlandia bar, kde tekla vodka proudem. Jde o bar přilepený na Thermal, který je nejvíc vytěžovaným prostorem Varů (myslím Thermal, ačkoliv Finlandia bárek asi taky:-)), a tak se hodí mít dostatek alkoholu hned poblíž. Bar byl koncipovaný jako ledové iglú a byla velká škoda, že v něm nebyla zima jak na Aljašce. Tohle bych pro příští ročník lehce vytkla. Měl totiž evokovat zimu, kry a pro dokreslení situace byl dokonce na plazmě promítaný krb… Vzhledem k tomu, že chladno v něm nebylo ani náhodou, působilo praskající dřevo spíš jak provokace a my všichni jsme si na sebe natáčeli pár větráků, které ve VIP byly. Ale drinky chválím a smekám, osvěžující, s čerstvým ovocem a tři stačily spolehlivě na dobrou náladu, kdy vám začne být jedno i to šílené horko.

Co se mi nelíbilo vůbec, je mnohem skromnější výčet než plusových položek a je to tak dobře.

Ve foyeru hotelu, kde probíhal zahajovací program a posléze se točily rozhovory, si nebylo kam sednout. Nepochopitelná věc. Všechny femme fatale české kinematografie na 12centimetrových šteklích, v obrovských róbách, s kabelkami v ruce a musíte desítky minut, v některých případech i hodin, stát a čekat. O nás „pracujících“ na fesťáku ani nemluvě. Zatímco ostatní si užívali předání ceny nejvíc sexy šedovlasému muži aktuálně na světě, Mr. Richardovi, všichni reportéři, reportérky, kameramani, foťáci, technici atd… jsme se tísnili v předsálí bez možnosti si na chviličku sednout a vydechnout dvě hodiny. Jo, jde o detail, ale detaily tvoří celek.

A to nejzásadnější?

Pánu bohu bych vytkla počasí. Mohl sem tam namíchat koktejlek z mráčků a stínů a ozdobit to lehkým deštíčkem, protože i na Havaji musela být větší zima než na rozpáleném betonu červeného koberce před Thermalem. Pekla jsem se zaživa a umocněné to bylo mou luxusní podprsenkou, kterou nosím po modelaci a připomíná brnění. Zkuste si, až pojedete o prázdninách na nějaký hrad a průvodce se nebude koukat, natáhnout vrchní díl outfitu nějakého rytíře na sebe a projděte se v tom, budete vědět přesně, jak jsem se cítila, smeknete a zamilujete si mě i vy, co mě do teď nemáte rádi.

Sledujte můj Instagram: kristelova.katerina a těšte se na další Posh!

Související články

Další články