Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Karlovy Vary obrazem: Bagárová zářila s dcerou, vysmátý Brzobohatý i zamilovaný Prachař

Monice mateřství velmi sluší.
Zdroj: Jiří Schott / koláž eXtra.cz
+ Dalších 72 fotografií
galerie

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech probíhá už několik dní, hvězdní hosté si ho užívají naplno a redakce eXtra vám přináší ty nejzajímavější aktuality. Během uplynulého dne oznámila Monika Bagárová rozchod, avšak po boku své rodiny zářila a je znát, že je i přes osobní nesnáze šťastná a u blízkých lidí má oporu. Vary navštívilo i mnoho hvězdných párů, velkou pozornost na sebe strhli Ondřej Gregor Brzobohatý s Danielou Písařovicovou nebo Jakub Prachař se Sarou Sandevou. Ve velké galerii se podívejte, kdo zaujal tentokrát nejvíce.

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech probíhá už čtvrtý den a má za sebou již i několik velkolepých večírků, módních přehlídek i zážitků, které přinášejí i známé osobnosti.

Přiznání rozchodu

Kde je Monika Bagárová, tam je i úsměv. Avšak tentokrát si zpěvačka přivezla do Varů nejen již zmíněný úsměv na tváři, ale také jizvu na srdci. Půvabná brunetka totiž deníku Super.cz přiznala, že se s Makhmudem Muradovem definitivně rozešli. To ale neznamená, že se nebavila. Naopak, do Varů přijela i se svou rodinou včetně dcery Ruminky a o zábavu měla postaráno nejen ona, ale i přítomní hosté, kterým rozkošná dcera dokonce zazpívala, což Monika zaznamenala na Instagram.

Zamilované hvězdné páry

Jako dvě zamilované hrdličky přijeli na festival herec a hudebník Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová. Ti si večer užili koncert kapely PSH, během nějž si vyměňovali zamilované pohledy. Po koncertu se pár vydal na noční procházku kolonádou, během které je zachytil fotograf eXtra.cz, a bylo znát, že se spolu skvěle baví.

Původně se zdálo, že za Prachařovy dorazí do Varů pouze Mariana, avšak nakonec se na festivalu ukázal i herec Jakub Prachař se svou partnerkou Sarou Sandevou. Výjimečně se nechali společně zvěčnit na červeném koberci a dokonce rozdali i pár autogramů kolemjdoucím.

V galerii se podívejte za uplynulým dnem v Karlových Varech.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy