Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Karlovy Vary hlásí: Dorazí multitalent Tim Robbins z věznice Shawshank i Terry Gilliam

Zdroj: Profimedia/csfd
+ Další 4 fotografie
Na zahájení 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary dorazí dvoumetrový sympaťák Tim Robins, dalšími ohlášenými hvězdami jsou například Terry Gilliam z Monty Pythonů nebo Rory Cochrane z Kriminálky Miami.

Oscarový Tim Robbins, který se proslavil jako Andy v jednom z nejlepších filmů historie Vykoupení z Věznice Shawshank, tento snímek na festivalu v Karlových Varech osobně uvede, při zahajovacím ceremoniálu potom převezme křišťálový globus. Jeho nejslavnější film se bude promítat v neděli v letním kině. Robbins je ale multitalent, kromě herectví se věnuje i scenáristice, režii, produkci a do toho muzicíruje.

Není ale zdaleka jedinou ohlášenou hvězdou, dorazit na 53. MFFKV má rovněž slavný Terry Gilliam z Monty Pythonů, který natočil takové skvosty jako Brazil, 12 opic nebo Strach a hnus v Las Vegas, Rory Cochrane známý například z Kriminálky Miami či Hartovy války nebo Anna Paquin z X-Men.

Stejně jako v minulých ročnících tak nebude nouze o potkávání celebrit na každém rohu.

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Související články

Další články