Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Karlovy Vary 2018 se blíží: Kde můžete potkat slavné celebrity?

Hvězdou ročníku 2017 byla Uma Thurman.
Zdroj: ShowPix
+ Další 4 fotografie
Hvězdou roku 2017 byla americká herečka Uma Thurman (47), ale na dveře již klepe 53. ročník. Těšíte se na Karlovy Vary 2018 a toužíte potkat celebritu? Víme, kde máte největší šance.

Kde se v Karlových Varech nejvíce pije? A kde filmové hvězdy vyspávají drsné kocoviny? Tady na" festivalu v roce 2018":https://www.extra.cz/…vy-vary-2018 můžete potkat své idoly!

Základním bodem pro všechny fanoušky i hvězdy je stan vedle hotelu Thermal. Ve Finlandia Baru narazíte zejména ne české hvězdičky. Tady například holky lovil moderátor Michal Hrdlička.

Celebrity rády chodí zapařit do Aeroport klubu a nebo také do kavárny Happyned. Tu si oblíbila například Iva Pazderková. Můžete se mrknout také k hotelu Embassy. Tam to roztáčí Jirka Macháček a nebo Jitka Schneiderová.

Své kouzlo má pizzeria Venezia. Tam při troše štěstí narazíte na Simonu Krainovou (45) s manželem Karlem Vágnerem. Oblíbeným místem pro Jirku Macháčka je také vinotéka Bokovka. Pokud chcete podpis prezidenta festivalu Jiřího Bartošky, tak čekejte před Grandhotelem Pupp. A určitě neprohloupíte, když vyrazíte na kolonádu – právě tam totiž celebrity zkouší rozchodit nepříjemné kocoviny.

Související články

Další články