Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Karlové to prostě přitahují! Po Vágnerovi a Janečkovi má dvě ženy také Gott!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
V sedmdesátých letech plodil děti střídavě se dvěma ženami hudebník Karel Vágner (75). Nové milénium má na mnohoženství dalšího experta a tím je miliardář Karel Janeček (44). Třetím Karlem, kterému v životě jedna žena nestačí, je Mistr Gott (78).

Karlové prostě pouze s jednou ženou nevydrží! V 70. letech se toho nebál milovník a hudebník Karel Vágner, který má dohromady 6 dětí. S první ženou Želmírou má nejstaršího syna Karla (42). Ten je v současné době manžel modelky Simony Krainové (44). Za dva roky se pár rozvedl a pak to začalo být zajímavé.

Jeho druhou žena byla výtvarnice Monika Asterová (56). To ale nebyla jediná žena, se kterou měl hudebník vztah. Další ženou jeho života byla poloviční Řekyně Katina Papadopulos. A společný vztah dokazuje věk jeho potomků. S Monikou má hudebník slavného rybáře Jakuba (35), dceru Terezu (25) a Barboru (18). S Katinou zase Josefa (26) a dceru Annu (20).

Jak je vidět, Karel Vágner (75) se nemohl rozhodnout pro jednu a děti měl střídavě s oběma. „Já jsem se o Moniku staral, protože měla dvě děti. Ale ona pak odjížděla na dlouhé zahraniční zájezdy, takže jsme se odcizili. Ona žila černým divadlem, tím pádem došlo k určité odluce,“ řekl Vágner v minulosti magazínu Sedmička. Nakonec milostný trojúhelník skončil tak, že si Katinu před čtyřmi lety vzal za manželku.

Doslova harém měl kolem sebe matematický génius Karel Janeček (44). Jeho první ženou byla láska ze studií Michaela. Ta si ho vzala ještě v době, kdy neměl miliony na kontě. Mají spolu dcerku a výborně si rozumí i po rozvodu. Po jeho boku se 6 let objevovala i kadeřnice Markéta Sýkorová. Kvůli ní se s Janečkem tenkrát na horách rozešla modelka Jana Doleželová. Než potkal manželku Mariem Mhadhbi měl Janeček jiné románky, ale s chytrou matematičkou uzavřel manželství a mají spolu syna. Jenže!

Janečkovi jedna žena nestačí a on se zamiloval do krásné Lilie Khousnoutdinové Ta jeho netradiční uspořádání chápe, manželku Mariem respektuje, ale nechce se s ní moc stýkat. Navíc s miliardářem čeká potomka.

A do třetice všeho "karlovského" tu máme Gotta! Deník Blesk přišel s informací, že ženou jeho srdce je už několik dlouhých let charismatická Alice Kovácsová (51), partnerka Ondřeje Havelky Ta Gotta v 80. letech doprovázela na všechny akce, zná jeho dcery a rozhodně nebyla žádným krátkodobým flirtem. Mistrovi učarovala a ještě donedávna spolu byli v kontaktu. Než zasáhla Ivana.

Podle informací zdroje Blesku dala Ivana (41) Karlovi ultimativní zákaz na kontaktování krásné Alice a zakázala vzájemnou komunikaci Přitom Ondřej Havelka se přátelstvím své ženy a Slavíka netrápil a Gott byl pravidelným návštěvníkem jeho koncertů.

Možná by se Ivana Gottová mohla poučit od Janečkovy Lilie a zůstat nad věcí. I když je jasné, že ona je v tomto případě víc v roli Mariem, která je manželovi už víc kamarádkou a pečovatelkou a Alice je stále přitažlivá femme fatale, která Gotta ani po letech nepřestává fascinovat.

Související články

Další články