Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Karlovarská romantika u Rambů: Večer si v pyžamu zatančíme při poslechu koncertu Mig 21

+ Další 4 fotografie

Slavnostní zahájení letošního 56. ročníku karlovarského filmového festivalu si opět nenechala ujít celá řada hvězd. Na červeném koberci se ukázala i herečka Tereza Ramba (33), která přišla v doprovodu svého manžela Matyáše Ramby (32). Alespoň na chvíli si mohli odpočinout od svých dvou dětí, o které se během jejich přítomnosti na zahájení starala babička. Slavní rodiče eXtra.cz prozradili, jaké jsou jejich plány na večer. 

Chvilkový oddech

Herečka Tereza Ramba dorazila na mezinárodní filmový festival se svým manželem Matyášem Rambou a společně se samozřejmě objevili i na červeném koberci. I když manželé nemají v plánu zdržet se celou dobu trvání festivalu, mohli si alespoň na chvíli oddechnout od rodičovských povinností.

"Hodili jsme děti v autosedačkách k babičce a jsme rádi, že zde stojíme, abychom pravdu řekli," prozradila Tereza, které prý celá příprava na červený koberec zabrala asi patnáct minut. "Děti jsou tady také s námi, ale v hotelu s babičkou," uvedla vše na pravou míru.

Velké plány

Dvojnásobní rodiče se více než na filmy a večírky těší na odpočinek. "Babička bude hlídat," řekl Matyáš Ramba. "A my půjdeme do bazénu," doplnila ho se smíchem jeho krásná manželka. "My bychom opravdu hrozně chtěli jít na film. Nebyli jsme na večírku tak tři roky a řešili jsme, že si asi otevřeme okno, abychom slyšeli koncert Mig 21," prozradila herečka jejich večerní plán. "V pyžamech si vylezeme na balkon a zatančíme si, až děti usnou, a v devět třicet je budeme následovat jako každý den," dodala hvězda českého stříbrného plátna.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy