Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Karlosova karanténa: Vémola chystá velkou zapíječku Rockyho, Lela je doma s covidem

Karlos Terminátor Vémola promluvil o zdravotních komplikacích, ale také návratu do klece.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
večírek

Zápasník Karlos Vémola na instagramu uvedl, že se chystá v pátek uspořádat velkolepou oslavu narození svého syna Rockyho za účasti mnoha známých osobností. Jenže to činí v době, kdy leží jeho partnerka a čerstvá maminka Lela Ceterová doma s koronavirem. Reakce lidí na jeho oznámení je tak rozpačitá.

" V pátek 10. 12. společně zapijeme Rockyho v mém domovském klubu goldfingers. Tak vás, všechny moje věrné fanoušky a kamarády, zvu na party, dokud ještě slavit můžeme," napsal na svém instagramovém profilu známý MMA zápasník Karlos Vémola. Zároveň apeloval na všechny příchozí, aby byli zodpovědní: "Vzhledem k současné situaci a dodržování vládních opatření se party uskuteční od 20:00 do 22:00. Buďme všichni zodpovědní, doražte buď s ukončeným očkováním, negativním PCR testem, nebo platnou lhůtou po prodělaném covidu. Díky za pochopení a budu se těšit!"

Vémola chce na akci oslavit narození svého syna Rockyho. Jeho porod zkomplikovala nákaza koronavirem. I po propuštění z porodnice musela nově rozrostlá rodina dodržovat přísná opatření: „Musíme mít stále roušku, větrat a všechno dezinfikovat. Budeme muset spát odděleně, aby v jedné místnosti bylo co nejméně lidí s covidem. Já budu spát s Rockym v dětském pokoji, Karlos s Lili v ložnici,“ popsala Lela Ceterová na svých sociálních sítích.

Lela musí zůstat doma

Zatímco však Karlos už bude od čtvrtka z izolace venku, Lela stále nikam nemůže a zůstává pozitivní. I z tohoto důvodu reagovali někteří fanoušci na Vémolův večírek kriticky. " 10.12.? Já myslel že když má člověk někoho, kdo má covid nebo on sám, že musí mít alespoň 14 dnů karanténu.. ale nevím, jak to má Karlos...," píše například uživatelka dalcav91.

Karlos se však nenechal odbýt. "Tady je zas chytráků přes covid. Já měl pozitivní test minulý čtvrtek, izolace mi končí tento čtvrtek a akce je v pátek večer, takže můzete být klidní," napsal svým fanouškům Terminátor.

Související články

Další články