Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Karlosi, tohle jsi prohrál: Lela Ceterová ukázala maminku, po které zdědila veškerou krásu

Karlosi, tohle jsi prohrál: Lela Ceterová ukázala maminku, po které zdědila veškerou krásu
Zdroj: Lela Ceterová archiv
+ Dalších 7 fotografií
rodiče
Vztah Lely Ceterové (30) a MMA bijce Karlose Vémoly (35) dlouhodobě prochází krizí. Přesto se snaží, aby jejich společná dcera Lili vyrůstala v harmonické rodině, kde fungují oba rodiče tak, jak mají. Playmate Lela se nedávno na sociálních sítích svěřila fanouškům, že její maminka slaví narozeniny, a u té příležitosti ji ukázala veřejnosti. Karlos tak může vidět, jak by zhruba jeho partnerka vypadala za několik let, a lidé se shodují, že Lela je zkrátka výhra v loterii.

Ještě před rokem to vypadalo, že MMA bojovník Karlos Vémola a plyamate Lela Ceterová prožívají jedno z nejkrásnějších životních období. Jejich vztah vypadal jako reklama na dokonalost a Lela byla navíc v očekávání.

Sen o perfektním vztahu se ale rozplynul ve chvíli, kdy na veřejnost prosákly Karlosovy nevěry. Čerstvá maminka sesbírala všechny síly a ze společné vily se s dcerou Lili odstěhovala do vlastního bratislavského bytu, kde obě prodělaly koronavirus

I přesto, že Lela a Karlos mají mezi sebou nevyřešené věci, tak oba dva jsou si vědomi toho, že jsou rodiče a jejich dcera nemůže vyrůstat v nefunkční rodině. "Děkujeme, že na nás myslíš i takto na na dálku během příprav na zápas. P.S.: Rodina vždy drží spolu,“ napsala Lela odhodlaně pod snímek s květinami, které dostala od otce svého dítěte.

"S Karlosem máme dobrý, korektní vztah. Milujeme naši dceru a čas ukáže pravé hodnoty," dodala pro eXtra.cz. Před pár dny umístila na Instagram snímek své maminky s tím, že slaví narozeniny.

"Mít takový vztah s maminkou je úžasné, navíc už je jasné, po kom jste zdědila krásu," zasypali Lelu krásnými komentáři lidé. Karlos tak může vidět, jak by zhruba Lela vypadala za pár let, a většina fanoušků se shoduje, že je to zkrátka výhra v loterii.

"Geny se nezapřou, neskutečná podoba. Obě jste krásné," přitakávají další. Urovná nakonec Karlos Vémola vztahy s Lelou a budou dál šťastná rodina? Nebo se jejich cesty navždy rozejdou?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy