Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Karlosem zfackovaný muž se dočkal omluvy. Parohy ale bijci zůstávají. S kým ho Lela doopravdy podvádí?

Půvabná Lela Ceterová si dopřává relax u moře.
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
+ Dalších 5 fotografií
nevěra

Od úterního rána je tématem číslo jedna v českém šoubyznysu rozchod MMA bijce Karlose Vémoly (36) s playmate Lelou Ceterovou (32). Ta měla svého snoubence podvést s přítelem zápasníka Vítem Kaiserem. Tomu měl Karlos doslova nafackovat, večer však Karlos otočil. Podle zdroje eXtra.cz se Karlos s Kaiserem osobně setkal a omluvil se mu. Dále člověk blízký slavnému páru redakci prozradil, že Terminátor tak úplně nelhal. Lela mu měla být nevěrná, akorát šlo o úplně někoho jiného.

"Lela se už nějakou dobu tahá s nějakým Slovákem, co jí kupuje dary apod. Karlos jí vlezl do telefonu a viděl jméno Vít Kaiser. Naběhl na ni, proč si s ním píše, ona že si s nikým nepíše... Pak se však Lela začala do všeho zamotávat a řekla, že si s Vítem píše, pak že nepíše a nakonec řekla, že si píše s někým jiným, ale má ho pojmenovanýho Kaiser...," prozradil pro eXtra.cz zdroj blízký rodině.

Co se dělo v domě slavného MMA bijce poté? Karlos v ranním videu na Instagramu (Vémola během dne video z Instagramu stáhnul - pozn. red.) řekl, že milenci své snoubenky nafackoval. "Dovedu si představit, že když člověk zjistí, že mu žena spí s jeho dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," popsal svou reakci zápasník.

Napadená Lela

Lela následně slova otce svých dětí negovala. Silikonová kráska na sociální sítě napsala, že to ona dostala od Karlose ránu. "Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i s dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil... Nemohu nikomu zavolat ani jít na svůj Instagram. S nikým jsem nic neměla... Jsi chorý, žárlivý člověk. Jen mě vydíráš, protože se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. V životě už s tebou nebudu," vzkázala Vémolovi po Instagramu Ceterová z účtu své kamarádky.

Manažerka známé influencerky pak redakci eXtra.cz potvrdila, že její klientka jde podat trestní oznámení na policii. Zdá se, že zprvu zdánlivě obyčejný rozchod bude mít pořádnou dohru, která by pro Vémolu nemusela dopadnout dobře.

Všechno bylo jinak?

Zdroj blízký slavnému páru slova Lely ne zcela potvrdil. "Zfackoval ji, to jo, ale určitě u toho neměla dítě v náručí. Pak Lela vzala děti a odešla. Potom, co Karlos natočil video, k němu přišli kamarádi. Ukazoval jim ty zprávy a až oni ho upozornili na to, že je tam úplně jiné číslo a ne Kaiserovo," dodal zdroj.

Svou chybu přiznal Karlos i v rozhovoru pro Blesk. „Když jsem viděl všechny drahý prsteny a dary po baráku a že se Lela někde s někým stýká, zjistila, že něco tuším. Zpanikařila, a aby zachránila situaci a všechny zprávy, které si psala, změnila odesílatele na jméno Kaiser. O to je to horší, protože já jsem samozřejmě vybouchl, jelikož jsem myslel, že je to můj kamarád. Udělal jsem, co jsem udělal. Obviňovala mě taky, že jsem jí sebral telefon, ale nakonec se ukázalo, že ho má ten milenec. Protože se bojí, aby to mediálně neprasklo a aby se někdo nedozvěděl, co si psali. Telefon nemám já, ale její bývalý milenec. Takže ať si to vyřídí s ním," řekl Vémola. Bijec nakonec vychladl a osobně se panu Kaiserovi i jeho ženě omluvil.

Uvidíme, jak se celá kauza rozvine dál.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy