Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karlose Vémolu ve Zlaté masce nikdo nečekal: Zatím největší překvapení, reagovali diváci

Karlose Vémolu ve Zlaté masce nikdo nečekal: Zatím největší překvapení, reagovali diváci
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
zábavná show
Čtvrtý díl zábavné show Zlatá maska přinesl obrovské překvapení. Pod maskou Pandy se totiž ukrýval známý český bijec Karlos Vémola (35). Soutěž sice opustil, zato se na jeho adresu začaly rozvíjet debaty. Jen velmi málo lidí si MMA zápasníka tipnulo. Pro diváky i pro detektivy v show to bylo opravdu velké překvapení.

"To je Xindl X! Nebo Bokmajster...," rozhazovali rukama detektivové v show Zlatá maska "Ta indicie s vodou, možná je to Ivan Vodochodský?" uvažovala Jiřina Bohdalová Dokonce padlo jméno slovenského rappera Majka Spirita. Ale ani jeden z detektivů se netrefil. Pod maskou Pandy se ukrýval známý MMA zápasník Karlos Vémola zvaný Terminátor.

Šokovaní diváci

Jakmile bijec sundal hlavu Pandy, všem spadla brada. A to nejen přímo v sále, i na sociálních sítích psali uživatelé o tom, že reakce byla úplně stejná. "No já jsem z toho byla jakože k. o.! Překvapení jako hrom," napsala divačka. "Zatím největší překvapení," přidala se další. "Odpadla jsem," popsala pocity šokovaná Andrea. "Tak toto jsem nečekal, že to bude Karel. Všechny indicie sedly a já, jako velký fanoušek, jsem ani netušil," smutnil Petr.

Někteří nevěděli, o koho se jedná. Šlo hlavně o Slováky, kteří nemají povědomí o všech celebritách v Česku. Někteří přehled mají, ale Karlosovo jméno zřejmě zapomněli. "Jo, to je ten, co dostal od Attilky do držky?" ptala se divačka. Některým se vystoupení líbilo, jiným nikoliv. Lidé nereagovali ani tak na samotný výstup, jako spíš na to, že to byl právě Terminátor.

"Rytmus je jeden z důvodů, proč jsem tady, protože moje děti tuhle show úplně milujou," přiznal Terminátor. Jediný, komu prozradil, že bude v show, jsou právě jeho ratolesti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy