Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Karlos Vémola zažívá peklo: Zbývají poslední hodiny do vážení, on má stále nadváhu

Karlos Vémola vzkazuje "Tvrdá dřina porazí talent!"
Zdroj: Se souhlasem Karlose Vémoly
+ Dalších 7 fotografií
Marpo vs. Vémola

Přípravy na dlouho očekávaný boxerský duel Karlos Vémola vs. Marpo vrcholí. Oba soupeře již dnes čeká vážení, kde musí splnit požadovaný váhový limit 84 kilogramů. A jak sám “Terminátor” na Instagramu přiznal, momentálně zažívá peklo! “Zastavili jsme veškerou vodu, jídlo. Musím shodit asi čtvrt kila za hodinu.” Marpo mezitím “chilluje”!

Dlouho očekávaný boxerský duel Marpo vs. Vémola se uskuteční již v sobotu! Předcházelo mu několik měsíců tvrdých příprav, které nyní vrcholí.
Již dnes oba soupeře čeká vážení, na kterém musí splnit předem domluvený váhový limit 84 kilogramů. A jak sám ostřílený zápasník ve videu přiznal, momentálně zažívá peklo!

Vémola: 36 hodin pekla

“Desátá hodina odbyla, máme asi 36 hodin do vážení. Zastavili jsme veškerou vodu, veškerý jídlo... Čeká náš zhruba 36 pekla, ale už moc nechybí, vychází to asi čtvrt kila na každou hodinu. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. V sobotu v O2 areně vítězství! Oss!” vzkazoval ještě včera všem svým fanouškům Vémola.

Jeho soupeř, Otakar Petřina alias Marpo, mezitím provokuje fotkou z balkonu se slovy: “Tyhle dny už jen chilluju a lehce trénuju, už to jen ladíme. V sobotu jde do ringu úplně jinej člověk, zvíře!"

Podle aktuálního kurzu lidé více věří Karlosovi. Oba soupeři si však jdou pro výhru a diváky čeká velmi napínavý zápas. Už během jejich posledního rozhovoru v show Tváří v tvář by se atmosféra dala krájet a oba se předháněli v tom, kdo koho víc poníží.

Souboj se uskuteční již 21. 5. 2022 v pražské O2 areně pod organizací Oktagon.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy