Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola v hodně jiné roli. V saku za desítky tisíc jste ho ještě neviděli…

Karlos Vémola je rozhodně zápasníkem, který si potrpí na luxus a komfort. A i to je důvod, proč navštívil pražskou pobočku oblečení Bernhardt, kde si objednal čtyři obleky na zakázku. Ovšem co takový oblek musí splňovat, aby se v něm člověk s atypickou postavou, kterou svalnatec rozhodně má, cítil skvěle?

Manažerka obchodu redaktorovi eXtra.cz vysvětlila, že Vémola má postavu, která není běžná. „Musíme ho přeměřit, zvládneme ale hravě všechno. Jde vlastně o obleky na míru. Protože Bernhardt pracuje výhradě s nejkvalitnějšími materiály, bude se v obleku cítit fantasticky,“ řekla Marie Kadlecová, manažerka pražské pobočky, která vysvětlila, proč Bernhardt patří k tomu nejlepšímu oblečení na trhu. Jaké barvy aktuálně jsou nejvíce trendy? Za jak dlouho se dá takový oblek vyrobit? A jaká je jeho cena? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články