Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Karlos Vémola umí být za pořádného elegána: Pro svoje dvě holky klidně odhodí masku terminátora

Karlos Vémola umí být za pořádného elegána: Pro svoje dvě holky klidně odhodí masku terminátora
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
karlos vémola
Karlos Vémola (34) působí jako pořádný rváč a jde z něj respekt. Ale i muži, které si neumíte představit jinak než v ringu, umí poodhalit svoji druhou stránku. I přesto, že si Karlos si vysloužil neohroženou přezdívku Terminátor, v koutku duše je to hodný a milý chlap, který se už nemůže dočkat, až mu je ho přítelkyně Lela Ceterová (30) porodí prvního společného potomka.

Karlos Vémola se brzy stane podruhé otcem. Jeho přítelkyně Lela Ceterová čeká holčičku, která ponese krásné jméno Lili. Karlos je sice obávaný zápasník, ale když jde o rodinu, tak se umí rozněžnit. Svěřil se, že Lili už kupuje dárky.

„Těším se, to je jasný. Mám ale hlavně radost, že jsem to slíbil Lele a doručil jsem, co jsem slíbil. Každý chlap by chtěl kluka, ale až se to narodí, tak se to nejspíš změní. Ty dcery jsou víc k těm tátům,“ svěřil se před časem eXtra.cz.

Vémola se nechal slyšet, že i bojovníci by mimo ring měli působit důstojně a nechodit jako otrhanci. "Doba, kdy chodili zápasníci jen v teplákách, je dávno pryč. My chodíme na spoustu společenských akcí a neměli bychom lidem ukazovat, že jsme kulturní barbaři," řekl super.cz.

A nutno říct, že když se Karlos Vémola obleče do obleků značky Bernhardt, tak je z něj naprostý elegán a rváče byste v něm hledali jen marně. Když Vémolu uviděli fanoušci v obleku, nevěřili vlastním očím a shodli se na tom, že vypadá opravdu perfektně. Co myslíte vy?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy