Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Karlos Vémola skončil v nemocnici: Jako na potvoru přesně 30 dní do velkého zápasu s Kinclem

Karlos se ocitl těsně před zápasem v nemocnici.
Zdroj: Se souhlasem Karlose Vémoly
+ Dalších 6 fotografií
Nemoc

Terminátor Karlos Vémola (37) má těsně před zápasem s dlouholetým rivalem Patrikem Kinclem (33). Český bijec samozřejmě pečlivě trénoval, tedy až doteď. Znovu se mu totiž vrátil zánět, kvůli kterému teď skončil v nemocnici. Jestli ze zápasu nakonec odstoupí, zatím není jasné. Velký den D je naplánován na 30. prosince. Fotku z nemocnice postnul na svůj Facebook. 

Karlos Vémola musel svou kariéru pozastavit už několikrát. Většinou se jednalo o zdravotní problémy nebo operace různých končetin. V roce 2020 zase musel přijít odklad kvůli covidu. Nyní se u slavného českého MMA zápasníka objevily vysoké horečky, které byly způsobeny silným zánětem. K této situaci se vyjádřil promotér Oktagonu MMA Ondřej Novotný.

Vyjádření Novotného

"Podle mých informací je Karlos od včerejška, mám pocit, v nemocnici na základě zánětu, který je teď už pod kontrolou léčený antibiotiky a hledají se asi ta správná. Nevím, je to vlastně věc, kterou ani nechci moc komentovat," uvedl Novotný pro iSport.cz. "Moje informace však jsou, že je to samozřejmě nepříjemný, ale že to není zatím věc, kvůli které bych měl říct, že ten zápas nebude nebo něco podobného," dodal.

"Takhle jsem si Rockyho první narozeniny rozhodně nepředstavoval, ale vzhledem k tomu, jak hrozně mně ještě včera bylo, jsem rád, že jsem je tady s ním a holkama. Veliký poděkování panu doktorovi Kolářovi a všem zaměstnancům FN Motol, který se tady o mě starají," napsal Karlos na svůj Instagram.

Záněty se u Karlose objevily už v minulosti, kdy mu otekl loket. Sám o tom informoval na svém Instagramu. "Vzbudil jsem se ve strašných bolestech, něco takového jsem dlouho nezažil. A nechápal jsem to, protože většinou, když si třeba urvu vazy, tak mě to bolí hned při tréninku," popsal vloni Vémola.

Má těsně před velkým zápasem

Kvůli zánětu tehdy musel nosit i přístroj, který ho monitoroval. 30. prosince by se měl zatím konat zápas v O2 areně, kde se má Terminátor utkat se svým rivalem Patrikem Kinclem. Zatím odstoupení nebo posunutí akce není v plánu. Uvidíme, jak se Karlos se zánětem tentokrát popere.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy