Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

Karlos Vémola se snoubenkou Lelou Ceterovou.
Zdroj: se souhlasem Karlos Vémola
+ Dalších 6 fotografií
vémoland

Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.

MMA zápasník Karlos Vémola má za sebou výhru v boxerském utkání pod organizací Oktagon MMA, vybučela ho ovšem celá O2 arena, která s předčasným ukončením zápasu nesouhlasila. Bijec se tak musí vyrovnávat i s hořkou tečkou, která bude světem bojových sportů ještě nějakou dobu rezonovat.

Vémola bude jezdit na slonovi

Život Karlose Vémoly je velmi pestrý, od jiných se liší i tím, že je majitelem menší zoologické zahrady. Největší chloubou Vémolandu je lvice Elsa, nechybějí však ani žraloci nebo krokodýli. Přesto s nákupem zvířectva ještě nekončí, v pořadu Cesta na Oktagon pro organizací Oktagon MMA dokonce prozradil, že si chce pořídit slona.

"Pokud miluješ zvířata, tak chceš mít to nejvíc. A co je nejvíc? To je král zvířat lev. Víc už může být snad jenom slon a ten bude taky. Mám rád extrémy - a co může být větší extrém než slon? To už víc nejde, ne. Já budu jezdit po Měchenicích na slonovi a řvát Guten Tag. Já toho Bohuše vezmu ještě o level výš," líčí s úsměvem Vémola.

Minizoo je důvod k hádkám: Všude to smrdí, říká Lela

Postarat se o celý zvěřinec ve Vémolandu je ovšem náročnou úlohou. Avšak pro Karlose je to jednou z životních náplní. "Musíš se o ně postarat, jako když máš děti. Mě to naplňuje," říká, avšak zároveň i sportovně dodal, že téma zvířata je doma zřejmě i častým tématem k výměně názorů se snoubenkou Lelou Ceterovou.

"Minule jsem se pohádal s Lelou: furt ty zvířata, všude to tady smrdí, řve. Tak jí říkám, podívej se, kolik sem chodí nadšených lidí, jak se na to rádi přijdou podívat. A ona mi říká: chodí se sem podívat, protože jsi magor. Nikdo jiný by to doma neměl, nechtěl. Chodí se sem dívat na takového blázna, jako jsi ty." Tak jí říkám, ať neblázní, co by za to jiní dali, kdyby takovou krásnou holku (lvice Elsa) mohli mít doma," vtipkuje Vémola, který shání pro lvici Elsu usilovně parťáka.

Názor bývalého ředitele pražské zoo

Zdaleka ne všichni Vémolovu zálibu v chovu exotických zvířat chválí. Své k tomu pro server Lifee řekl bývalý ředitel Zoo Praha Petr Fejk. "Svět je plný podobných alfasamců, kteří si zvířata pořizují, aby zvýraznili sami sebe. Zvířata u nich doma nemají co dělat. Pablo Escobar měl zase rád hrochy a pořídil si je na své pozemky v Kolumbii. Potom ho zavřeli, neměl se o ně kdo starat a oni se tak přemnožili, že v Kolumbii teď nevědí, co s nimi," uvedl Fejk na otázku, co soudí o "minizoo" ve Vémolandu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy