Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola se stýká s jinou ženou, těhotná Lela zuří: Padají dokonce vulgarismy

+ Dalších 29 fotografií
JINÁ ŽENA
To jsou zvraty, které by nezvládl napsat ani nejlepší hollywoodský scenárista. Ještě ve čtvrtek partnerka Karlose Vémoly (34) zářila štěstím, když světu sdělila, že čeká holčičku. O pár hodin později je všechno jinak. Radost vystřídaly pořádné rozpaky, až vulgarismy. Lela Ceterová (30) totiž vyslala zřejmě ke svému vyvolenému MMA zápasníkovi vzkaz. A to dost drsný.

Za vším hledej ženu, dalo by se říct. A Lela, pokud jde o jejího partnera, má v tomto jasno. "Rodina je jen jedna. A tu ti ku*va nedá,“ napsala na Instagram a všichni se začali dotazovat, co se to v partnerském životě těhotné Lely a Karlose děje.

Následoval další vzkaz od Lely. „Hodně lidí se mě ptá, co se stalo… Moje odpověď je, že pravda brzy vyjde na povrch,“ pokračovala partnerka MMA zápasníka.

Podle našich informací, které má eXtra.cz k dispozici, by mohlo jít o Karlosův vztah s jinou ženou. A to ženou, která je sice starší než Lela, ale má podobné tělesné parametry. A na nich si Karlos hodně ujíždí.

Vémola je často k vidění na Instagramu silikonové krásky Kristhin Gomézové (38), která se chlubí snímky s hvězdou českého MMA. Redaktor eXtra.cz se snažil Vémolu kontaktovat, ale ten oproti minulosti tentokrát odmítl cokoliv komentovat. Na dotaz prostřednictvím SMS, ani žádost o hovor nereagoval.

Jestli jde o rozchod, nebo jen o dočasnou krizi mezi těhotnou Lelou a svalnatým Karlosem, ukáží následující momenty.

Mohlo by vás zajímat

Další články