Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola prozradil jméno pro miminko: Kluk bude určitě Bohouš

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 68 fotografií
Rodina
Playmate Lela Ceterová (30) a uznávaný MMA zápasník Karlos Vémola (34) čekají děťátko. Už je to téměř měsíc, co vnadná modelka prozradila, že budou rodina. Vémola pro redakci eXtra.cz popsal, jak se na příchod potomka těší.

Zatímco pro Lelu bude rodičovství úplně nová věc, Karlos už jednu rodinu založil, z předchozího partnerství má devítiletého syna. Navíc Karlose čeká další zápas v oktagonu na pražské Štvanici, a proto je aktuálně v Anglii, kde se tvrdě připravuje. „Soustředím se výhradně na zápas. Čeká mě těžký soupeř, ale samozřejmě na naše společné dítě se těším,“ řekl eXtra.cz Karlos s tím, že by si přál chlapečka. Prozradil dokonce, jaké jméno mají vybrané.

„Když to bude kluk, tak to bude Bohouš. Lela s tím ale nesouhlasí, což nechápu, protože Bohoušek je krásné české jméno. Když se narodí holčička, tak jméno nechám v režii Lely, tak jsme se domluvili,“ netajil se Karlos.

Lele prý zatím žádný dárek k těhotenství nekoupil, a to přesto, že kráska je ve čtvrtém měsíci… „Co chtěla, to má, největší dárek jsem přeci já a miminko,“ vtipkoval slavný zápasník.

„K narozeninám dostala zlatý přívěsek, křídlo anděla, nemohla ho sehnat, tak já ho sehnal, byla moc ráda. Rád lidem plním sny a tohle jsem splnil. A ještě něco samozřejmě vymyslím, teď je ale pro mě důležitý nadcházející zápas,“ dodal natěšený zápasník.

Související články

Další články