Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Karlos Vémola promluvil o konci kariéry: Poprvé odtajnil, kdy plánuje jít do důchodu

Karlos "Terminátor" Vémola poskytl rozhovor pro eXtra.cz.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
oktagon

Očekávaný souboj Karlose "Terminátora" Vémoly (36) s rapperem Marpem (37) se uskuteční už za pár dní v pražské O2 areně. Vémola je známý tím, že je své kariéře velmi oddaný, přesto se v pořadu organizace Oktagon MMA s názvem Na dohled poprvé rozpovídal o konci kariéry. Kdy má v plánu pověsit svou úspěšnou kariéru na hřebík a co vnímá jako temnou stránku svého příběhu?

MMA bijec Karlos "Terminátor" Vémola se po zranění a sérii operací vrací zpět do zápasení. Jeho nejbližší výzvou po několikaměsíční pauze bude boxerský zápas pod záštitou organizace Oktagon MMA, který se uskuteční v O2 areně. Tam se mu postaví rapper Otakar Petřina alias Marpo, který nastupuje do zápasu s ohromným sebevědomím a jde si stejně jako Karlos pro výhru, o čemž redakce eXtra.cz již informovala.

Karlos Vémola: Snad půjdu do důchodu dřív

Ještě před turnajem vysílá organizace Oktagon na svém YouTube kanále pravidelné pořady Na dohled, které mapují cestu bijců do aktuálního zápasu. Jedna z epizod byla věnovaná pouze Karlosovi, který ukázal, jak vypadá jeho běžný den, a prozradil i nějaké detaily ze soukromí. Dokonce odpověděl i na otázku ohledně konce kariéry.

"Každý se mě ptá, co chceš dělat potom, až skončíš kariéru. Tak jim říkám: co chceš dělat potom, až přestaneš chodit do práce? Asi si užívat důchod, ne?! Já až ukončím kariéru, tak si chci užívat důchod. To, že lidé chodí do práce do sedmdesáti, je jejich volba. Moje volba je dřít a makat teď a doufat, že přijde ten důchod dřív. Až ukončím kariéru, tak snad budu mít více času na děti, i když přicházím o hodně skvělých věcí. Už to budou kamarádi a parťáci, tak snad budu v důchodu trošku dřív než normální lidé," svěřil se Vémola v pořadu se slovy, že být vrcholovým sportovcem má mnoho kladů, ale také záporů, o kterých už se tolik nemluví.

Temné i kladné stránky úspěchu

"Má to kladné a záporné stránky. Kladné je, že jsem otcem čtyř dětí, mám čtyři obrovské motivace, které mě ženou dopředu. To je jedna z mých největších motivací, aby na mě byly hrdé a nemusely si projít tím, čím jsem musel já, a měly to v životě jednodušší než já," líčí Vémola, jenž popsal i temné stránky jeho úspěchu.

"Nevýhoda je, že na ně nemám tolik času, kolik bych si přál a představoval. Stejně jako ve vztahu, pokud chcete mít úspěšného muže nebo tátu, tak se musíte připravit na to, že bude vytížený. Na světě je velice málo lidí, kteří jsou úspěšní v tom, co dělají a zároveň nic nedělají a mají času, kolik chtějí. Každý úspěšný člověk je zaneprázdněný člověk, to je ta temná stránka toho příběhu a úspěchu," uzavřel.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy