Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Karlos Vémola pro eXtra.cz: Praskly mi nervy! A vnáší další světlo do kauzy

Karlos  Vémola v oblíbeném kousku značky Bernhardt Al Capone.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Zápasník Karlos Vémola se po návratu z Dubaje pro eXtra.cz vyjádřil, co se vlastně mezi ním a jeho partnerkou Lelou Ceterovou stalo a jak to bylo s údajným napadením Lely. "Neměl jsem s tím vůbec vyjíždět, praskly mi nervy," tvrdí Vémola, který zároveň řekl, že za to, co se stalo, může i nemožnost trénovat a z toho plynoucí špatné psychické rozpoložení.

Zápasník Karlos Vémola okomentoval po návratu z Dubaje vztahový kolotoč, který vypukl kolem něj a jeho partnerky Lely Ceterové. Před pár dny se u nich strhla mela, prý kvůli nevěrám Karlose, ten ale v emotivním videu naopak obvinil z nevěry svou něžnou polovičku, která si měla začít s jistým pánem, avšak postupně se mění, kdo to vlastně měl být. Nejdříve dvojice vše popírala, když se redakce eXtra.cz zeptala, ale pak Lela Ceterová vzala roha, svého milého veřejně obvinila, že ji ztloukl s dítětem v ruce, takže se před ním musela ukrývat, aby o den později přijela i s dětmi zpátky za doprovodu tchyně. Následně společně celá italská domácnost odjela do Dubaje.

Podle vyjádření Vémoly pro eXtra.cz však o usmiřovací cestu nešlo: "Měl jsem to naplánované několik týdnů dopředu. Lelu jsem vzal s sebou, protože mi už bylo líto jak jí, tak dětí, i toho, co se doma děje. Takže jsem jí řekl, ať jede se mnou a z tohoto mediálního světa vypadne. My jsme si to tam vyříkali a normálně se vrátili. My jsme dospělí lidé a to, že máme problémy, neznamená, že se budeme sami sebe stranit. Ale ta cesta nebyla usmiřovací, byla to plánovaná pracovní cesta a Lelu jsem vzal s sebou," tvrdí zápasník.

Praskly mi nervy, neměl jsem vyjíždět

A jak to mezi nimi nyní vlastně klape? Jsou vůbec s Lelou ještě partneři? "Nevím, jestli jsme partneři oficiálně, to byste se asi museli zeptat Lely, Lela zůstává doma s dětmi, což jsem rád, protože předtím byla u kamarádky. Jsem rád, že už se hádat nebudeme, že děti budou v pohodě, budou v klidu. Oba chceme, aby to už přestalo. Lidi říkají, že jsme to udělali schválně, tohle by asi nikdo nedělal schválně. Já chápu, že to byla moje vina, že mi praskly nervy, že jsem s tím vůbec neměl vyjíždět, to je velké ponaučení do budoucna. Příště až budu naštvaný, praštím telefonem a nebudu to řešit. Mrzí mě to, nechci, aby Lela byla ve stresu, máme dvouměsíční dítě," sype si Karlos popel na hlavu.

Kde je Lely telefon?

Světlo do toho, jak to vlastně bylo se zmizením Lelina telefonu, však nevnesl: "Já její telefon nemám. Myslím, že kdyby se stalo to, co Lela říká, pak by asi těžko se mnou druhý den jela do Dubaje. Nevím, jak se člověk může někoho bát a být zbitý, a pak s někým jet do Dubaje," tvrdí Karlos s tím, že Lele koupil nový telefon a přes kamaráda do něj nainstaloval všechny věci.

Na otázku, zda je nyní vůbec reálná svatba, na což se dá u některých sázkových kanceláří dokonce i vsadit, odpověděl Vémola sarkasticky, že si sám na svou svatbu vsadí, podle toho, na kterou možnost bude větší kurz. "No a pak buď svatba nebude, nebo budu muset Lelu ukecat, aby si mě vzala, ať z toho alespoň něco je," odpověděl se smíchem zápasník.

Napadení se bude dál řešit

Ohledně údajného napadení své partnerky si Vémola stojí za svým a nechce se k tomu už příliš vracet: "Já to neřeším vůbec. Když jste nic neudělal, pak to ani nemusíte řešit. Mě by teď zajímalo, co s tím bude dělat Lela. Já jediný, co řeším, je, že se mi nelíbí postup toho vyšetřovatele, který mi zavolal, že Lela byla napadena a že ji bolí hlava. Tak jsem ho poprosil, ať ji vezme k doktorovi. On ji odmítl tam vzít. Přitom moje žena jde k doktorovi, i když má rýmu. Když ji bolí záda, jde k doktorovi, a vy tvrdíte, že ji někdo napadl, a nechcete ji vzít k doktorovi?" rozčiloval se. "To asi svědčí o postupu toho vyšetřování. Ať to vyšetřujou dál, jak chtějí, já k tomu nemám co říct, já vím, že se to nestalo, ona to ví taky. Ostatně jinak by se mnou nebyla v takové pohodě, v jaké je," dodává Karlos s tím, že pokud by jí něco udělal, na Lele by to muselo být vidět.

S policejním vyšetřováním to však bude ještě složité, protože obvinění nelze jen tak vzít zpět: "To se budete muset zeptat Lely, jak to dál bude řešit, protože ta obvinění nejdou jen tak stáhnout, a když někdo někoho obviní, musí se to řešit. Bude se to tedy řešit a já k tomu nemám dál co říct," uvádí Vémola.

Může za to zranění ruky

Za prvopočátek všech problémů považuje zranění své ruky. "Já nemohu obviňovat ze všeho jenom Lelu. Se mnou není jednoduché vyjít a fungovat, když jsem nemohl trénovat. Propadl jsem depresi, přejídání, nechtěl jsem trávit čas doma a byl jsem k nesnesení. Neměl jsem udělat, co jsem udělal, ruply mi nervy, což byl důsledek mého psychického vyčerpání," dodal na závěr.


Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy