Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola přiznal, co ho pojí k vnadné modelce: Těhotná Lela hodila v nadávkách zpátečku

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 30 fotografií
krize?
Ještě nedávno to vypadalo, že vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (34) a modelky Lely Ceterové (30) je zalitý sluncem. Před pár dny se ale na sociálních sítích ukázal terminátor s jinou vnadnou kráskou a záhy se na instagramu Lely objevil hodně drsný vzkaz. V současné době ale Lela záhadně hodila zpátečku a Vémola vysvětlil, jak to s prsatou španělskou kráskou vlastně má.

"Rodina je jen jedna. A tu ti ku*va nedá,“ napsala Lela Ceterová před pár dny na svém instagramu a všichni fanoušci se začali okamžitě ptát, co se děje. Zhruba v tu samou dobu se totiž na sociálních sítích ukázal její přítel Karlos Vémola po boku španělské playmate Kristhin Gomez

„Hodně lidí se mě ptá, co se stalo… Moje odpověď je, že pravda brzy vyjde na povrch,“ napsala záhadně Lela. Obě dvě krásky jsou si dost podobné, ale Kristhin Gomez má ještě o něco větší prsa než Lela. A přesně tohle se bojovníkovi MMA hrozně líbí.

Lela Ceterová přitom čeká s Vémolou holčičku a pro hladký průběh těhotenství potřebuje hlavně klid a ne se rozčilovat. Jenomže za necelý den hodila Lela ve vulgarismech zpátečku. „Neadresovala jsem svůj status na instagramu žádné konkrétní osobě. Ani jsem tam nikoho neoznačila,“ řekla Blesku.

„V tomto unáhleném a rychlém životě mnoho párů čelí různým zkouškám života. Chtěla jsem pouze poukázat na to, že rodina je na prvním místě a mrzí mě, když vidím, že krásné rodiny se mnohdy snaží poškodit různé ku*vy, které se snaží muže svést. Připadá mi v tom tato doba naprosto pokažená.“ dodala těhotná Lela.

A co řekl k údajnému novému vztahu se španělskou playmate samotný Vémola? „To člověk nemůže mít známé? Kristhin znám deset let, ještě z dob, kdy žila v Londýně. Dorazil jsem na její narozeniny, a je z toho takové haló, jen proto, že má velká prsa a Lela vydala status na Instagramu,“ řekl Blesku s úsměvem Vémola.

Související články

Další články