Karlos Vémola přistižen po boku tajemné blondýnky. Identita neznámé krásky odhalena
Před pár týdny se na internetu objevila fotka bojovníka Karlose Vémoly s tajemnou blondýnkou a redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, o koho jde. Kdo je ona tajemná blondýnka, se kterou se hvězda Oktagonu bez ostychu ukazuje na veřejnosti?
Zdánlivý návrat k Lele nevyšel
Není tomu tak dlouho, co redakce Expres vydala fotografie Karlose Vémoly s neznámou blondýnou, se kterou se na veřejnosti bezostyšně vodil za ruku skrz olomoucké ulice. Přitom ještě pár týdnů předtím byl na rande se svou stále ještě manželkou Lelou Ceterovou. Ač byl pár docela dlouho od sebe, vypadalo to, že se k sobě vrátí, opak byl ovšem pravdou.
Není žádným tajemstvím, že Karlos měl vždy pro krásné ženy slabost. Napříč Olomoucí byla navíc tato randíčka s cizí blondýnou jakýmsi veřejným tajemstvím, jak šuškali fanoušci. Měli se poměrně často scházet v hotelu Theatre. Právě před ním také vznikly fotografie, které celou situaci vnesly do hledáčku médií.
Sama Lela měla navíc údajně o blondýnce vědět už dávno předtím, než vypluly snímky na povrch. Přestože se prý k Vémolovi chtěla vrátit a věřila jeho slibům o tom, že se polepší, velmi rychle zjistila, že se opět nachytala. Šance na jakékoli usmíření a obnovení vztahu mezi Karlosem a Lelou Vémolovými jsou mizivé.
Doporučené video: Rozhovor s Lelou Ceterovou:
Identita tajemné blondýny odhalena
Co spoustě lidí neušlo je také to, že blondýnka je Lele Vémole vizuálně velmi podobná. Dlouhé blonďaté vlasy, úzký pas, velká prsa. To vše jsou atributy, které nový objev Karlose sdílí s jeho manželkou. Nejedná se přitom o nikoho jiného než o českou influencerku a tvůrkyni obsahu na Instagramu, Moniku Naomi.
Související články

Vémola prolomil mlčení o tajemné blondýnce Naomi: Práskl překvapivé detaily jejich schůzky

Lela Ceterová Karlose nešetří: Rýpavá poznámka kvůli vztahu s krásnou blondýnkou

Karlos Vémola prolomil mlčení: Po tajném rande přišla tvrdá pravda o Lele

Rozvod Vémolových se nekoná. Lela a Karlos přistiženi na tajném rande v centru Prahy































































