Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Karlos Vémola přichází s filmem Lvi žerou první: Od dětství žil za hranou, říká o něm režisér

+ Dalších 7 fotografií

MMA zápasník Karlos Vémola patří k fenoménům poslední doby. Režiséři Michal Samir a Šimon Šafránek připravují celovečerní dokument o Terminátorovi s názvem Lvi žerou první: KARLOS. „Film, stejně jako Karlosův život, je nebezpečná jízda, která začíná v olomouckých Hodolanech, pokračuje přes kluby na londýnských periferiích a eskaluje křižovatkou, na které se teď Karlos jako člověk i jako zápasník ve svém věku ocitá,“ prozradil pro eXtra.cz režisér Samir.

Dvojice režisérů Michal Samir a Šimon Šafránek právě dokončuje celovečerní dokument o kontroverzním zápasníkovi Karlosu Vémolovi. Film s výmluvným názvem Lvi žerou první: KARLOS má ambici odhalit, jaký je Karlos Vémola mimo světla reflektorů a přinést filmový obraz osobnosti, která změnila popkulturní život v Česku. Michal Samir začal s Karlosem točit už před více než deseti lety v Londýně.

Atraktivní části filmu by měly tvořit unikátní záběry z Karlosovy minulosti staré přes deset let, které dosud nikdo neviděl. „Známe se dlouho, intuitivně jsem točil Karlose už před mnoha lety v Londýně. Máme proto natočeného Karlose ne jako celebritu, ale jako opravdového kluka z Olomouce, co se protlouká životem,“ prozradil pro eXtra.cz režisér Michal Samir.

Život plný extrémů

Vémolův život byl vždy plný propastných protikladů, od dětství žil za hranou, ať za hranou toho dobrého, nebo špatného. Jako malý se pral v ulicích Olomouce, po škole odjel do Londýna, kde se živil jako vyhazovač, proslavil se, šel do vězení, znovu se proslavil, vyprodal O2 arenu a stal se celebritou.

„Film, stejně jako Karlosův život, je nebezpečná jízda, která začíná v olomouckých Hodolanech, pokračuje přes kluby na londýnských periferiích a eskaluje křižovatkou, na které se teď Karlos jako člověk i jako zápasník ve svém věku ocitá,“ uzavírá Samir. Ve snímku nebude chybět ani jeho manželka Lela Ceterová s dětmi. Snímek už na Instagramu Karlos svým sledujícím představil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy